Ochranná fólia displeja pre iPhone 4

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Ochranná fólia displeja pre iPhone 4

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72388
    Robo77
    Účastník (Participant)

    Viete mi niekto poradiť nejakú neviditeľnú fólia na displej? V internetových obchodoch je toho strasne veľa, ale potreboval by som fóliu ktorú nebude skoro ani vydieť a bude držať aj o pol roka. Aj na prednú časť aj na zadnú.

    dík za každú radu.

    #231250
    manimam
    Účastník (Participant)

    mam jednu taku na obe strany aj na predaj. ja pouzivam len na prednu stranu na displej foliu, na zadnej mam puzdro.
    som tiez z TN, takze ak by si mal zaujem si ju prezriet nie je problem.

    #231504
    bikemann
    Účastník (Participant)

    invisible shield na 100percent. vydrzi vsetko, nie len pol roka, ma dozivotnu zaruku! neda sa poskriabat ani roztrhnut. najdi si to na nete, su tam zaujmave videa na youtube ako sa to neda znicit, mam to oskusane. Presiel som celou silou s klucom po tom a do jedneho dna skrabanec zmyzol, ma samoobnovovaciu funkciu ta folia.. proste parada. a je to na cely telefon komplet, spredu zozadu, zbokov.. http://www.ipshop.sk

    #232400
    Robo77
    Účastník (Participant)

    zmazat

    #232402
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    Robo77: ukľudni sa, spamuješ celé fórum. Celá strana sú tvoje témy o tom že si si kúpil iPhone 4 a potrebuješ riešiť úplne ko….ny sa spamätaj. urob jednu tému kde všetko zhrnieš …

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.