Novy update 10.5.2

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Novy update 10.5.2

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #56563
    Kamenosaurus
    Účastník (Participant)

    Som rad, ze vyriesili trhany pohyb mysky pri hladani wifi sieti, avsak moj pretrvavajuci problem s wpa2 sifrovanim a neustalim odpajanim stale pretrvava :(

    #118743
    dex
    Účastník (Participant)

    A je zvláštny, ja používam WPA2 (AirPort Express) a nie sú s ním problémy.

    #118751
    Kompi
    Účastník (Participant)

    Skusal si dat tie staticke IPcky, ci to nepomoze ?

    #118763
    Kamenosaurus
    Účastník (Participant)

    to som skusal, nepomohlo. s tigerom to problemy nerobilo, iba s leom.

    #118766
    Anathos
    Účastník (Participant)

    No ja co mam od vcera 10.5.2 a ten leopard graphic update, tak nebadam vobec pady Safari, ako som mal predtym. Zvacsa to padlo pri nacitavani web stranky a pocas toho som s BT mighty mouse scrolloval.

    #118789
    Anathos
    Účastník (Participant)

    Do pekla s celym updatom. Vsetky veci napojene na moj belkin USB hub ledva idu, popripade idu rychlostou USB 1.1 Este aj ked zapnem iTunes, tak mi ukazuje, ze ho mam napojeny na USB 1.1 a mam ho napojit na dvojku. Z 70% napalovani mi nejde externa napalovacka, popripade napaluje rychlostou 1x…

    KRASA! Zacina mi to pripominat microsoft. Uz som sa tesil, ze nieco opravili, ano samozrejme, na ukor dalsich chyb…

    Nic som neinstaloval, cize to je jednoznacne len tymto updatom. Este aj restarty trvaju o 200% dlhsie.

    #118796
    durotrulo
    Účastník (Participant)

    no problems here

    #118797
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Ani ja nemám problémy.

    #118798
    Anathos
    Účastník (Participant)

    Asi vyhodim cely smiesny Leopard a dam si naspat Tigra…

    #118801
    dex
    Účastník (Participant)

    Ak majú problémy dvaja ľudia zo sto, začínam sa pýtať, či to je tým softvérom…

    #118809
    Anathos
    Účastník (Participant)

    dex nezacinaj… pred updatom vsetko chodilo ako ma a zrazu po update to nejde a nic ine som neinstaloval, nemenil, nedaval prec…

    #118810
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    dex: Ja si to tiež myslím.

    #118812
    Anathos
    Účastník (Participant)

    to MLN: nieco by som ti hned napisal, ale zase by si tu zacal vypisovat tvoje mudre recicky a nakoniec aj tak vsetko zmazal ako “moderator”.

    #118814
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    To sa mýlite. Ja s ním iba súhlasím, na čo mám plné právo. To viete, štatistika nepustí…

    Okrem toho, nikdy som nič podobné nevymazal, takže neviem, na základe čoho ma takto obviňujete.

    #118815
    Anathos
    Účastník (Participant)

    Ano Milanko…

    #118819
    MisoZ
    Účastník (Participant)

    Zdravim, no asi mi nebudete vediet na toto odpovedat ale predsa to skusim…Funguje Preview s RAW-om z Nikonu D300???Je to tam napisane ze podpora bola pridana ja len aby som si bol isty…A este neviete ci “nove” Preview dokaze otvarat aj 14-Bit snimky???To by som xcel asi vela,co???Ale pri Apple nikdy neviete….:-)

    #118820
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Anathos: Tie slová o trápnosti môjho príspevku ste rýchlo upravili, však?

    #118821
    Anathos
    Účastník (Participant)

    To ze si trapny aj s tym celym tvojim “Vykanim” nemam problem napisat, len sa mi nechcelo hadat, aby si zase vsetko nezmazaval, ako sa o tebe ludia negativne vyjadruju. Hadat sa nepotrebujem, kazdy si o tebe mysli svoje…

    #118824
    dex
    Účastník (Participant)

    Anathos: po update… Urob niekoľko vecí. Skontroluj, či máš naozaj všetky updaty nainštalované. Potom, ak niečo nefunguje správne, reštartuj. Ak máš aj tak problémy, spusti kompletný “automation” v Onyxe. Ak budeš mať problémy aj potom, niečo je zléé. (Mne napríklad naposledy sekane prehrával momentálne najnovší MBP filmy v 720p matroske, čo je krajne nenormálne, ale po spustení Onyxu je to už OK.) Väčšinou, ak pred update ide všetko OK a po ňom je niečo zle, je to zapríčinené nejakým nepodporovaným 3rd party komponentom, ktorý má vo zvyku šprtať sa v systéme…

    P.S. Musím ti vyjadriť podporu v debate s MLN (ale nevrav mu to) ;)

    #118826
    Anathos
    Účastník (Participant)

    Skusim este ten onyx neskor, pretoze sa mi stale spracovava jedno video. Aj som na to myslel, je to uz moja posledna sanca, pretoze som robil restarty, shut downy so zapojenymi aj odpojenymi usb zariadeniami, updaty mam kompletne vsetky. Ak ani onyx nepomoze, tak to bude velmi neprijemne vsetko zalohovat. :( Dik za ochotu, ale je zbytocne sa nad tym asi rozhorcovat, ked je Leopard prakticky v zaciatkoch.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.