Novy MBP 13″ a CoD Modern Warfare

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu Novy MBP 13″ a CoD Modern Warfare

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66096
    maros.v
    Účastník (Participant)

    Ma niekto skusenost s tym ako bezi tato hra na 13″ MBP 2.26 GHz s integrovanou 9400M grafikou? Je to pouzitelne?

    #184424
    kyro
    Účastník (Participant)

    zdravím, už jsme to řešili tady
    http://forum.www.macblog.sk/discussion/11245/macbook-dualboot-wxp-a-vykon-her/#Item_9

    9400 není na hry nic moc a zvládne slušně max CoD2

    #184430
    maros.v
    Účastník (Participant)

    Zdravim a dakujem. Hladal som povodne podla nazvov tem a tamta mi neprisla velmi presna vzhladom na to aku informaciu som hladal -> MacBook Pro a nativne spustane hry pod SL.

    Vygooglil som totiz velmi rozporuplne informacie, niektori uzivatelia popisovali bezproblemovy beh pri mierne znizenych detailoch a niektori boli vyslovene skepeticki.

    #184433
    Sali
    Účastník (Participant)

    na strednych detailoch bez sekania uplne v pohode, ale pod snow leopardom, nie pod win … mam ten isty mb a mam len 2gb ram, fallout 3 som zacal hrat, tiez uplne v pohode na strednych detailoch, pekne ide napr. aj flatout :)

    edit.:
    a aby som si neprotirecil ako som pisal volakedy, ze to bolo zle, tak to bolo len o tom, aby si nasiel dobru verziu hry, ja som skusal 3, z toho prve 2 boli strasne a potom som raz narazil na nejaku inu a vsetci ju ospevovali, potom to uz islo pekne :)

    #184434
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    fallout 3 ti ide pod SL ?????? AKO? davaj postup !! :D

    #184436
    Sali
    Účastník (Participant)

    brokenstones … stiahol a hram .. ale tu sa tusim nesmie riesit warez …

    #184446
    kuryack
    Účastník (Participant)

    zazraky od 9400M necakaj :), hoci CoDMW a CODMW2 je v pohode hratelne

    #184557
    maros.v
    Účastník (Participant)

    Dakujem za nazory. Zazraky samozrejme necakam. V podstate ani nie som velky hrac, ale spominana gameska ma celkom dostala, tak si raz za cas zamastim. Zajtra mi pride novy MBP, tak vyskusam.

    2kuryack: CoDMW2 -> predpokladam myslis PC verziu? Alebo mi uslo a existuje aj Mac verzia? Podla mojich info Mac verzia nemala byt a instalovat len preto Win by som neriesil.

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.