Noviny

Domov Diskusné Fóra Ostatné Noviny

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78858
    Lemmy
    Účastník (Participant)

    Kupujete si niekto klasicke noviny? ak ano, ake preferujete? Alebo skor citate internetove denniky? ak tie tak ktore?

    #272981
    JFK.
    Účastník (Participant)

    tak SME je najlepšie hádam, nie ?

    #272983
    raul
    Moderátor

    nie

    #272985
    Lemmy
    Účastník (Participant)

    @John Fitzgerald Kennedy…ja ti nevim:) ja kedpapierove tak sme, ale to ozaj malokedy. Skor internetove.

    @Raul
    … Nie necitas, nepreferujes alebo nie, niesu najlepsie?

    #272987
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ja osobne správy ako také (v TV) sledujem na CNN alebo Sky News, slovenské správy na Markíze alebo čítam na sme.sk…
    papierové noviny, keď sú doma, tak niekedy prelistujem, a to sú tiež SME…
    no a v iPhone mám aplikáciu CNN, ktorá ak sa niečo fakt že zaujímavé/vážne stane, tak hneď upozorní notifikáciou, takže u mňa je to asi takto…neviem načo ti to bolo, ale tak sa nudím, tak píšem aspoň niečo :D

    #272988
    Lemmy
    Účastník (Participant)

    ciste zo zvedavosti:) mozno niekoho zaujima, ktoakenoviny cita, k akym sa este nedostal napr…a ja osobne hladam co najkvalitnejsie spravodajstvo

    #272992
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Lemmy: ak máš záujem o kvalitné spravodajstvo nielen v novinách, ale aj v telke, odporúčam TA3 :-)

    #272993
    maiob
    Účastník (Participant)

    ale kdeze papierove noviny to uz nie na serioznejsie spravy SME.sk v TV akorat tak na markize a inak iPhone nabity apps ako TOPKY SPORTKY PLUSKA da sa s toho spravit taky vycuc ze co sa kde deje aj treba sledovat secky cecky ktore hybu svetom aktualne

    #272999
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Ja citam, Novy Cas, kolegov v robote ak kupi :D
    Inak iba net :)

    #273012
    Anonymný
    Neaktívny

    hnky.sk maju podla mna zaujimavejsie a kvalitnejsie clanky ako sme.sk

    #273077
    raul
    Moderátor

    Boze, ale ved slovenska novinarcina, hadam az na tie hnky (snad, mozno lebo o tych viem najmenej) je humus. Este zurnal na radio slovensko sa da.

    #273089
    danocoys
    Účastník (Participant)

    .tyzden a k tomu Radio Slovensko a podcasty z Lampy (relacia v STV s Hribom) plus z Radia Slovensko. Zo zahranicnych periodik sem tam kupim Le Monde a tot vse. Divim sa ludom co citaju SME kedze je to bulvar jak Plus7dni a platky jemu podobne.

    #273090
    Lemmy
    Účastník (Participant)

    ano .tyzden som vcera nejako objavil a viacmenej zaujimave citanie. tak zo sme citam akurat tak regiony (konkretne kosicky) a sekciu pocitace.

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.