Nintendo Wii

Domov Diskusné Fóra Ostatné Nintendo Wii

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
 • Autor
  Príspevky
 • #56606
  EmElEn
  Účastník (Participant)

  Zdravím,

  keďže sa rozmohla diskusia k článku o herných konzolách, len ma tak napadlo, či ste niekto hrali golf alebo tenis na Wii. Oplatí sa ho kúpiť?

  Ďakujem

  #119035
  Kiko
  Účastník (Participant)

  Základný balík piatich hier je super, určite sa výborne pobavíš no po zopár večeroch to začne byť stále o tom istom. Ako je to s inými hrami netuším. Wii nevlastním hovorím len čo som počul a skúšal.
  Netuším odkiaľ si ale ak s BA tak behni napr. do Auparku a môžeš si ich kľudne vyskúšať v Nay alebo v niektorej s predajní hier.

  #119036
  EmElEn
  Účastník (Participant)

  Presne včera som bol v Nay kupovať R6 Vegas pre PS3, no Wii mali vypnuté a ostatné okupovali 10 ročné deti, ktoré nechcem vyhadzovať. :) Vďaka za skúsenosti. Cenným poznatkom je pre mňa už samotné ohodnotenie hier ako “super”. :)

  #119037
  Kiko
  Účastník (Participant)

  No je to fakt závislačina, a človek si pri tom aj poriadne zamaká, len ako som písal je to stále o tom istom a ktovie dokedy to človeka baví, najlepšie ak to máš s kým hrať, ako hra na večer s partiou ľudí to musí byť neprekonateľné, ako dokazujú aj zábery s rôznych podujatí.

  #119042
  Tommy_Verceti
  Moderátor

  wii som mal požičané asi na týždeň … určite by som neodporúčal kupovať… je to detská hračka nič viac… tenis je nepresný a skutočne má kvality detskej hry… nič viac… bohužial sklamalo ma to … nie je to pre hráčov…

  #119094
  pedro
  Účastník (Participant)

  Tommy_Vercetti – je to hra ktoru k tomu pribalili zadarmo, co si cakal?
  a to ze nintendo wii nie je pre gamblerov je znama vec, nintendo sa snazilo oslovit “casual gamerov”- obcasnych hracov a to sa im dari velmi dobre.
  Moj nazor- na party pre skupinu 6 ludi je Wii vyborna zabava.

  #119102
  EmElEn
  Účastník (Participant)

  Pripomína mi to EyeToy – IMO samo o sebe tiež nič extra, no keď sa s tým hrá skupina, je to lepšie ako akákoľvek high-end hra.

  #119152
  pedro
  Účastník (Participant)

  MLN- velmi,ale velmi priblizne iba..Wii (a Wii Sports) je predsa len o dost lepsie.

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
 • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.