zkousim v novem iphonu funkci Nike + iPod a az ted jsem zjistil ze pro zaznam pohybu to potrebuje externi senzor resp. neni schopno vyuzit to co ma Iphon v sobe. Ma otazka zni je mozne tuto funkci na ipodech/iphonech vyuzivat se senzory jinych vyrobcu jako Sunto ci Polar ?
Autor
Príspevky
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Používame súbory cookie, aby sme vám zaručili, že vám na našej stránke poskytneme najlepšie skúsenosti.Súhlasím