Nike Sport Kit

  • Toto téma obsahuje 0 odpovedí, 1 hlas, a bola naposledny upravená pred 17 rokmi od jenik.
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Autor
    Príspevky
  • #63081
    jenik
    Účastník

    ahoj,

    zkousim v novem iphonu funkci Nike + iPod a az ted jsem zjistil ze pro zaznam pohybu to potrebuje externi senzor resp. neni schopno vyuzit to co ma Iphon v sobe. Ma otazka zni je mozne tuto funkci na ipodech/iphonech vyuzivat se senzory jinych vyrobcu jako Sunto ci Polar ?

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.