NFS Carbon on MacBook

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu NFS Carbon on MacBook

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #60285
    pytykn
    Účastník (Participant)

    Ako spustim tuto hru na MacBooku?? Vsetko som nainstaloval a asi to treba craknut a netusim ako mohli by ste mi s tym pomoct??

    #142046
    Count Grishnackh
    Účastník (Participant)

    Táto téma by sa mala okamžite zamknúť alebo vymazať ! MacBlog nepodporuje warez !!!!!!!!!!!!

    #142049
    pytykn
    Účastník (Participant)

    Aha tak ja som si kupil za 1680sk hru a neviem ju nainstalovat tak to je moja chyba hej.

    #142050
    fifuk
    Účastník (Participant)

    Treba prepisat config v user\library\preferences\need for speed carbon preferences\config

    za tento : http://rapidshare.com/files/178465468/config

    potom by ti to malo ist.

    pre istotu si zalohuj povodny config, premenuj si ho a potom tam nakopci ten co davam ja.

    mne no na macbook alu funguje, je tam nejaky problem s grafikou co som niekde cital … :)

    akurat je problem ze nejde widescreen obraz… ale zvyknes si :)

    snad som pomohol…

    #142051
    Count Grishnackh
    Účastník (Participant)

    Prepáč, ale hovoril si o crackovaní, tak som predpokladal, že si si tú hru zadovážil nelegálny spôsobom, warezom. Ale ak si si ju kúpil, tak môj prvý výrok stráca platnosť. Ospravedlňujem sa, pekný Silvester… :)

    #142052
    pytykn
    Účastník (Participant)

    Ja som len preto pisal o tom crackovani, lebo som vobec nevedel co dalej aby mi ta hra sla. Aj tebe prajem pekny silvester.

    #142061
    XcoRpi
    Účastník (Participant)

    CG: nič v zlom, ale si dosť od veci. Za to, že keď ty hry nekupuješ, nemusíš automaticky hneď každého označovať za warezaka, hlavne, keď u Mac hier i tak skoro nik neseeduje a titul, čo chce človek hrať radšej kúpi :)

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.