Nerozhodnost pri kupe Macbook Pro 13″ 2k14 2k15

Domov Diskusné Fóra Ostatné Nerozhodnost pri kupe Macbook Pro 13″ 2k14 2k15

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #105112
    olso
    Účastník (Participant)

    Stale sa rozhodujem ze ci kupit rmbp13″2014 alebo 2015. Trochu som popozeral po reddite https://www.reddit.com/r/apple/search?q=macbook+pro+2014+vs+2015&restrict_sr=on&sort=relevance&t=all

    Po precitani threadov som sa rozhodol pre rmbp13″2014. 2015 mi osobne podla toho co som videl v reviews neprinasa nejake vylepsiena (budem to vyuzivat primarne na programovanie, co zn. dalsi monitor, otvorene IDEcka, nejake VMka. Ziadny video editing alebo hranie).

    Ale teraz vlastne k otazke, povedzme ze by som chcel rmbp13″2014 o take dva roky predat a medzitym este po rmbp13″2015 pridu dalsie dve generacie. Najdu sa ludia co kupia aj 3 generacie stary macbook z bazaru?

    Pri rychly background toto je moja druha apple masina, prva bola (ipod touch 1st gen :D, este funguje!). Doteraz som bezal pod ubuntu na thinkpade.

    Vopred vdaka za hocijaku odozvu :)

    #404966
    Stormtrage
    Účastník (Participant)

    Tak určite to niekto kupi toho by som sa nebal. Vykon je o trošku večši na integrovanom GPU v 2015 ale len o maličko. vyražnejši rozdiel je v rychlosti SSD. To je rychlejšie 2nasobne ak sa nemylim.

    #404983
    Griever
    Účastník (Participant)

    Grafika v 2015ke utiahne 4K externy monitor pri 60hz, ak to planujes takto vyuzit v buducnosti. Plus okrem masivne zrychleneho SSD ma novy touch pad co reaguje na tlak, ale to je asi dobre len na hrajkanie sa zatial :)

    #404990
    olso
    Účastník (Participant)

    Vdaka :)

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.