(Ne)presny cas

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #75057
    samuello
    Účastník

    Zdravim Vas ,
    chcem sa spytat, ci nemate problem s presnym casom. Mne ide moj sIphone 4 o 9 minut dopredu….. Manualne sa mi to nechce nastavovat. CHcem aby to slo automaticky….
    Dikes

    #248653
    mrzo
    Účastník

    iPhone pri automatickej aktualizacii nastavuje cas z operatorovych BTS – ako operator nastavi cas tak ho budes mat, nic s tym nespravis. Orange napriklad ho ma evidentne o nieco vyse minutu pozadu voci presnemu casu :-(

    #248654
    samuello
    Účastník

    a ako sa to da opravit? resp. to kazdy jeden iphone ma zly cas???

    #248656
    mrzo
    Účastník

    Pochop… Je to tak ako som to napisal – cas v tomto pripade nastavuje operator… (Orange, T-mobile, O2…). Na iPhone budes mat cas, aky ma nastavena BTS, na ktoru si napojeny… Ak ho nastavia zle, mas ho zle…

    #248659
    palcifer
    Účastník

    mne to ide uplne bez problemov nastavenia -> vseobecne -> datum a cas -> Nastavit datum a cas..
    ale mam fw 3.1.3 tak mozno to je tym..

    #248666
    samuello
    Účastník

    mrzo: chapem jasan, len, ze mi nejde do hlavy, ako je to mozne ze operator na to kasle. ja mam orange. bol som napr. dnes na letisku. Tak kde inde ako naa letisku by mal byt presny cas…. len sa proste nad tym zamyslam….

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.