Nemoznost prihlasenia sa pod osx 10.5

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Nemoznost prihlasenia sa pod osx 10.5

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #57044
    Sevo
    Účastník (Participant)

    Po dnesnom stiahnuti poslednych update-ov (security update, airport a safari update) som na vyzvu restartoval pocitac. Updaty sa nainstalovali a mbp sa restartoval. Vtedy som ho zavrel. Ked som ho najblizsie otvoril a chcel som sa prihlasit, tak to neslo. Zobrazi sa prihlasovacia obrazovka, zadam heslo (akekolvek), wheel of doom a prihlasovacia obrazovka znova. Stale dokola a nemozem sa prihlasit. Co sa s tym da robit? Je to update-mi alebo tym, ze som ho cez restart zavrel? Kedze som mimo, instalacne dvd nemam, skusal som aj option+jablko+P+R ale nic. Budem velmi vdacny za skore rady.

    Takisto mam problem s ext hdd. Raz sa, myslim, pocas prenosu suborov nestastne odpojil a odvtedy sa s nim neda pracovat. Bud ho ani nenajde alebo ked ano, ukazuje, ze je prazdny. Ked ho pripojim pod XP cez vmware, tak ide bez problemov, len hfs particiu s backupmi nenajde. Cize postaci len naformatovanie alebo je potrebne preinstalovanie systemu? Dakujem.

    #121297
    Sevo
    Účastník (Participant)

    Cize k tomu log in-u…Neviete nikto?

    #121375
    jurosik
    Účastník (Participant)

    s tym prvym ti neporadim, k tomu disku, nieco sa riesilo tu
    http://forum.www.macblog.sk/discussion/1628/problem-s-pripojenim-ext-hdd/
    ale ako tak citam, tak tebe to potom nejde. no skus ho strcit do win pc, nie do maca, a potom by to uz malo chodit v pohode

    #121404
    Sevo
    Účastník (Participant)

    Moc tomu nerozumiem. Toto je uz par mesiacov stare..Archive and install

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.