nejde zvuk na xp cez bootcamp

Domov Diskusné Fóra Ostatné nejde zvuk na xp cez bootcamp

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69657
    Karol61
    Účastník (Participant)

    Neviete prosím niekto poradiť. Nejde zvuk na xp cez bootcamp. V systéme sú všetky ovládača zdá sa Ok. Aspoň to tak vykazuje systém. Vopred ďakujem.

    #213350
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    mas tam nahodene aktualizovane ovladace stiahnute z apple.com ?

    #213352
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    mas boot camp 3.1 a vlozil si po instalacii dvd leoparda? Inac vysla aktualizacia bootcamp pre booky kupovane v 2010 ak mas taky

    #213372
    Karol61
    Účastník (Participant)

    Je tam všetko najnovšie. Mám MAC 3 týždne. Ale pozeral som ovládače sú najnovšie. Pekný večer.

    #213373
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    pytal som sa ci si aj vlozil instalacne dvd leoparda po instalacii xp?

    #213375
    Karol61
    Účastník (Participant)

    Samozrejme vložil z toho inštaloval Windows všetky ovládače. Nechápem čo mu je. Všetko čo sa týka ovládačov nainštaloval a funguje teda aj taká vec čo čítam tu, že sa môže stať, že nefunguje ovládanie CD – klávesnice nefungujú. Ale mne ide všetko len zvuk nejde a pritom v systéme je všetko OK. Dokonca ani IRQ mi nevypisuje , že by mal konflikt tak nechápem. Viem , že na Windows 7 nejde zvuk. Inštalačky sú všetko originál žiadne cracky. Inak Windows 7 mi nechcelo dokončiť korektne inštaláciu a neviem prečo. Proste nainštaloval OS win 7 a pri reštarte sa už nerozbehol. Tak som sa vykašlal na to a dal som XP. Win chcem mať už len kôli práci lebo tam mám všetky aplikácie windows. Tak zatiaľ ďakujem a dúfam niekto poradí.

    #213378
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    mozno tento upate:

    Vyšel update Boot Campu pro 13″ MacBooky Pro

    inac win 7 instaluje bez problemov a ide vsetko ako ma – sam to mam odskusane, tak ked ti ho nechcelo nainstalovat tak tam bude nejaky problem ktory asi suvisi so zvukom XP. aky velky oddiel si vytvoril pre Win?

    #213384
    Karol61
    Účastník (Participant)

    100 Gb. nechcel som väčší lebo ako som písal mám ho len na prácu a to stačí. Ale ďakujem za radu vyskúšam. Inak aj mňa napadlo či nemôže byť niečo s MAC-om ale inak všetko ide ako hodinky tak ak by bolo niečo s hardwarom už by určite hlásil chybu.

    #213385
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    to nebude HW chyba. Zvuk na SL ti predpokladam ide.

    #213386
    Karol61
    Účastník (Participant)

    Prepáč nepochopil som čo je SL ale na MAC-u mi ide zvuk jasné. Poprípade pošli kontakt na skype. Môj skype je karol61.

    #213388
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    SL – Snow Leopard

    #213389
    Karol61
    Účastník (Participant)

    Nepošleš kontakt na skype alebo nepoužívaš ? Rád prekonzultujem zopár vecí nakoľko ešte som v MAC nováčik.

    #213391
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    sorry skype nepouzivam. Kludne napis otazky a ak budem vediet odpoviem :-)

    #213393
    Karol61
    Účastník (Participant)

    OK Ďakujem. Pýtal som sa tu aj na program Aperture 3. Nepoužívaš ho ? S grafickými programami pracujem viac rokov ale s Aperture som ešte nerobil a vraj je len na MAC. Potreboval by som nejký grafický program čo dokáže zmenšovať fotky ale hlavne viac naraz. Niečo ako Zoner 12. Nevieš poradiť najaký program pre MAC.

    #213394
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    prepac, ale v tomto smere ti neporadim. ja pouzivam iphoto aj to iba ako hobby :-) Je tu tema Aperture 3 a prave sa v nej diskutuje – urcite ti poradia

    #213395
    Karol61
    Účastník (Participant)

    Veď to je spomínaná téma čo som dal ja ale zdá sa, že nič. Práve sťahujem program graphic converter tak hádam tam to bude možné.

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.