Nefunkčný mikrofon počas hovoru na iPhone 4

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Nefunkčný mikrofon počas hovoru na iPhone 4

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #105186
    havrilko
    Účastník (Participant)

    Ahojte,
    Mal som 2x iPhone, jeden v bezchybnom stave a na druhom nešiel Power Button, slabá baterka, prasknutý pred aj zad… Tak som z toho poškodeneho zobral iba matičnu dosku a dal ju do toho bezchybného.
    Ale asi po 3 dňoch, mi proste prestal počas hovoru fungovať mic. Zvuk vo videu sa nahrá, aj v diktafone ale počas hovoru ma druhá strana nepočuje.
    Vyskúšal som dať mic z toho stareho lebo tak viem že fungoval, ale aj tak to nejde.
    Neviete mi niekto s tým pomôcť čo sa mohlo stať?
    Ďakujem

    #405243
    tutuc
    Účastník (Participant)

    hej vieme.

    Chybna doska. Je na nej skratovany mikrofon. Bezna vada po padoch na IP4. Opravit jedine v servise reball plosaka mikrofonu.

    #405251
    iTuxx
    Moderátor

    presnejsie audio driveru

    #405253
    havrilko
    Účastník (Participant)

    No pekne, ďakujem za odpovede…
    Ale prečo to pár dni išlo? A až potom to začalo blbnúť a potom už vôbec nefungovať

    #405254
    tutuc
    Účastník (Participant)

    Pretoze je to studeny spoj. Existuje moznost, ze to das pod teplovzdusnu pistol na 15min a rozbehne sa to, ale je to len docasne, casom to prestane chodit.

    #405476
    Anonymný
    Neaktívny

    To určitě nedoporučuju. Deska totiž nemusí vydržet takový nápor tepla ani 5 minut. A máš větší šanci, že něco poškodíš, než opravíš. U nás je servis na opravy základních desek u iPhonu, samsung.

    —————–
    Edit by iTuxx: vymazana reklama na urovni spamu vo viacerych topikoch

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.