Nefungunje wifi na iPhone 3G ios 4.2.1

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Nefungunje wifi na iPhone 3G ios 4.2.1

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #98512
    dankovanko
    Účastník (Participant)

    Bluethoot ide.
    Ked zapnem wifi,stále mi to vyhľadáva ale nikdy nič nenájde aj ked mám iPhone priložený k wifine čo najbližšie.
    Wifi je v poriadku.Na iných telefonoch ide ale na mojom iPhone nie.Bude to problém v telefone.Bol urobený jailbrake.Je to možno kvôli tomu jailbraku alebo si myslím,že chyba asi bude v odpojenom konektore…
    Poradte prosím!

    #376257
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    JB standardne konektory neodpaja. Skus urobit restore a ak bude problem pretrvavat bude to HW chyba.
    Pri iphonoch 3G to je dost casty neduh, studeny spoj niekde na chipe. Na webe su rozne navody ako to spojazdnit, mne sa osvedcilo nahriatie chipu mikropajkou.

    #376571
    dankovanko
    Účastník (Participant)

    Ano…ale bojím sa,že ked si to budem robiť podľa návodou,tak mi to nezoberu späť na záruku…kamarát si vymienal sám displej a naspäť mu to nezobrali..že mál zájsť do Apple obchodu a tam by mu to vymenili a záruka by mu pretrvávala.
    Skúsim sa nato pozrieť cez víkend.

    #376573
    dankovanko
    Účastník (Participant)

    Dal som si iPhone 3G na starú 3.1.2 verziu,na ktorom to bolo aj na začiatku,ale stále nič.Tým JB to na 100% nebude…skôr bude chyba v samotnom konektori no neviem či je odpojený…

    #376602
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Iphone 3G v zaruke? To si preboha kde a kedy kupoval? :-)

    #376603
    christopher
    Účastník (Participant)

    iOS 3 :D Ved posledna verzia je 4.2.1, divim sa, ze ti to este dovoli nainstalovat. A ak mas zaujem, viem to spojazdnit. Ako vravi eraser je to velmi casta HW chyba.

    #376609
    lubomir666
    Účastník (Participant)

    máš nastavený aktuálny dátum?

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.