NEFUNGUJE WI-FI

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
 • Autor
  Príspevky
 • #67756
  Vladec
  Účastník (Participant)

  cca pred mesiacom a pol som dostal takmer nový iPhone 3G 8GB. i keď používam hlavne HTC a iPhone som moc nemusel pomerne rýchlo som sa s ním zžil, zakualizoval som fw na 3.1.3 a používal som ho najčastejšie ako prehliadač netu cez WI-FI a na hranie. doma všetko funfovalo rovnako ako aj u priateľky prípadne na verejných sieťach. asi pred týždňom po inštalácii viacero aplikácií mi nenašlo u priateľky sieť, myslel som že len niečo blbne a čakal že doma pôjde normálne no nestalo sa tak. následne mi ešte raz asi detekovalo sieť a od vtedy nič. do menu WI-FI sa mi ide dostať, dokonca sa tvári akoby aj hľadal sieť no ukazuje nepripojené a jedinou voľbou je iná sieť no keď ju vypíšem, nastavím typ zabezpečenia a dám heslo tak napíše siať sa nenašla a koniec. 2 x som dal obnovenie továrnych nastavení a nič. inak prostredníctvom 3G aj EDGE pripojenie funguje ako aj ostatné funkcie. čo mám robiť, záruku na neho uplatniť nemôžem – nemám papiere.

  #196584
  sleepwalk3r
  Účastník (Participant)

  no to vyzera ze vypadol konektor na wifi antenu. Nico podobne sa mi stalo na iPhone 3G 16GB. Skus ci ti funguje bluetooth – ten zdiela antenu s wifi. Ak ti nejde ani to tak ho bude trba rozobrat podla postupu na http://www.ifixit.com a skontrolovat ci nieje vypadnuty ten kablik.

  #196603
  Vladec
  Účastník (Participant)

  mohol by si mi poslať konkrétny link? nejako sa v tom nevyznám :/ ďakujem

  mimochodom bluetooth ide :(

  #196608
  sleepwalk3r
  Účastník (Participant)

  http://www.ifixit.com/Guide/Repair/Installing-iPhone-3G-GPS-Antenna/582/1
  konkretne “step 10” je ten kabel na wifi antenu (konektor s cislom 6)
  ale ak ti funguje BT tak to asi bude problem niekde inde

  #196612
  tomasno1
  Účastník (Participant)

  skus si pozriet este https://www.macblog.sk/forum/discussion/10538/1/iphone-3g-no-wifi/ mozno to bude aj tvoj pripad, v tom pripade ti ostava asi len reklamacia.

  #196615
  babo
  Účastník (Participant)

  no 3gcka zial mali vadnu seriu, odchadzali chipy na WiFi. neviem, ci to bude tento pripad…

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
 • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.