nefunguje unlock na iPod touch 4G iOS 4.3

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes nefunguje unlock na iPod touch 4G iOS 4.3

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #76068
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň,
    vyskytol sa mi menší problém s asi 2 mesiace starým iPodom touch 4. generácie. Nechce sa odblokovať. Aby som sa dostal k lock screen, musím ho nejak prebudiť (napr. zapojením slúchadiel, pripojením k PC). No to je dosť na nervy nosiť pri sebe slúchadlá a pichať ich do iPodu. Mám tethered jailbreak cez sn0wbreeze na 4.3. Mám SBSettings, iFile, YourTube 2 (zo sinfuliphone) a všetko čo k tomu patrí (Mobile Substrate…)
    Prosím pomôžte. Najlepšie ako to spraviť bez restoru. Custom firmware mám na ploche (niečo pozitívne)

    #255458
    modemw
    Účastník (Participant)

    zboznujem ked taketo zasahy do iPodov a iPhonov robia takyto novacikovia ktori ani nevedia co znamenaju vyznamy slov ktore pouzivaju. iPod touch nemoze mat unlock, pretoze nema BaseBand (vid google) takze ten unlock nema co odomknut. Druha vec je jailbreak.
    Ked sa neda dostat na lockscreen inak ako cez zapojenie sluchadiel tak potom asi budu pokazene tlacitka home button a power button.

    #255500
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    ak po povazujete za novacika niekoho s 1 rocnou praxou s iPodmi a iPhonmi, niekoho kto vie programovat v 3 jazykoch a zvladne opravit linux pomocou shellu v 5. triede, niekoho kto si vcera aktivoval multitasking gesta z beta verzie 4.3, niekoho kto to zvladol pomocou kabla, iFunBoxu, iTunes, sn0wbreeze, IPSW a rozumu tak mam na Vas vlastny názor. unlock som myslel stlacenie home button alebo sleep/WAKE button a nasledne zobrazenie lock screen. pokazene nie su, pretoze mi ide iPt zablokovat a pomocou HB sa dostat sa home screen. dakujem za neskontrolovane opisanie mojej charakterisktiky a za ochotu pomoct do hrobu. uz to funguje

    #255502
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    videl by som problem prave v tom jailbreaku…4.3 je novy fw, moze mat kopu bugov, to nie je len pridanie cydie, je to prepis urcitych bodov v samotnom origo fw…ked spravis cisty restore, funguju tlacidla?stavim sa ze hej :)

    #255508
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    Ako som už napísal, už sa to samé spravilo. Skúsil som párkrát vypnúť a zapnúť gestá, respringnut… Restore by pomohol, ale našťastie nebolo treba. A kto má taký problém a chce návod, má ho mať: počkáme asi 10 hod. Prepis určitých bodov ako napríklad spristupnenie adresara s rootovskymi právami. To môže byť na takom novom FW problém zo strany jailbreakovacieho sotwaru. Samozrejme mi Activator vyhodil, že mám nový FW a niektoré akcie nemusia fungovať.

    #255550
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    No už sa to aj samé odpravilo. Opäť mi blbne. Skúsim odinštalovať SBSettings, MobileSubstrate…

    #255582
    modemw
    Účastník (Participant)

    Tak potom si o vas opravujem mienku. Avsak pod pojmom “unlock” si hadam kazdy vybavi odomknutie iphonu na ine siete ako ta na ktoru bol zablokovany operwtorom, preto som sa nemohol nechytit za hlavu ked som precital unlock v suvislosti s iPodom.
    Ako tak pozeram, pouzivanie spravnych vyrazov nie je buzeracia, ale nutnost k predideniu takychto nedorozumeni.

    #256180
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    ahaaaaaa,

    Jak na jailbreak iOS 4.3 pod Windows

    hanzh
    16. Březen, 2011 | 23.43
    kibr ano funguje akorat je maly problem s odemikaní ipodu musis mit sluchatka abys ho odemknul

    #256624
    pichta
    Účastník (Participant)

    Cauko. Mam podobny problem s tym iPodom 4g. Ostava mi len cakat na nejaky jailbreak co bude fungovat?
    ericek.111, ako si dopadol s tym? Rozbehlo sa to? S verziou b4 sa nechce zapnut a b3 som prerabal na viackrat kvolu tomu nefungovaniu tlacidiel…zatial tam mam originalny sw…Poradte pls

    #256970
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    Bolo to verziou snowbreeze 2.3b1, s tým mali problém všetci. Jailbreakni cez b2, resp. b3

    #257013
    pichta
    Účastník (Participant)

    Uz som aj to vyskusal, ale safari mi nefunguje dobre, a ked ho potom vypnem a nasledne zapmen, tak to nejde-nezapne sa mi…:( skusim GreenPoison 4.3 RC7 Untethered Jailbreak iOS 4.3…

    #257055
    pichta
    Účastník (Participant)

    GreenPoison 4.3 RC6 Untethered Jailbreak iOS 4.3 nefunguje a RC7 som akosi nenasiel nikde :(
    -cital som ze obsahuje malware…

    #257068
    nopl
    Účastník (Participant)

    Dokazete pochopit, ze Unthetered JB na iOS 4.3 este nie je ????

    #257072
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    greenpois0n RC7 neexistuje. viem o com hovorim, pretoze som googlil. untethered na ios 4.3 nie je. safari a cydia nejdu preto otvorit, lebo si si ho nenabootoval cez iBooty, co Ti hodilo na plochu (ak si robil custom fw). podla zaujmu dam step-by-step obrazkovy navod.

    #257129
    pichta
    Účastník (Participant)

    Praveze som to robil podla navodov co su na webe ( a je ich tam dost a vsetky su rovnake ) a neveim preco sa mi to neda rozbehat, praveze preto som z toho zmeteny. Software predtym som jailbreakoval bez problemov a teraz? Nechapem preco mi to nejde :(
    Hej, RC7 neexistuje, iba 6 a ta sa mi zasekne a viac sa to nehne.
    pri sn0wbreeze som to aj bootoval a rozbehne sa mi potom, aj cydia facha ako ma, len safari po urcitej dobe prestava pracovat a po restarte ho uz viac nezapnem:( naozaj nechapem co robim zle.
    Budem skusat

    #257132
    ervin11
    Účastník (Participant)

    Ericek.nejakecislo: Ospravedlnujem sa za off topic otazku. Ako sa opravuje linux pomocou shellu v 5. triede?

    #257145
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    greenpois0n je na 4.2.1, nie na 4.3. tethered jailbreak = po kazdom vypnuti, restartovani, vybiti baterie musis bootovat cez PC (v prípade iOS 4.3 cez iBooty for 4.3). Ako sa opravuje linux pomocou shellu v 5. triede? no na ubuntu nabootojem alternate cd (aby som nemusel hladat livecd), spustim si shell, pripojim linux, chroot na linux a som tam.

    #257154
    ervin11
    Účastník (Participant)

    Ale co to je ta 5. trieda… tomuto nechapem…

    #257172
    pichta
    Účastník (Participant)

    To je akoze co? To myslis vazne ze pri kazdom restarte sa musi bootovat? Alebo osm to zle pochopil.

    #257181
    nopl
    Účastník (Participant)

    @pichta: ak mas tethered JB, pri kazdom zapnuti musis mat pripojeny PC

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.