Nefunguje mi Personal Hotspot na iPhone 5

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Nefunguje mi Personal Hotspot na iPhone 5

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #90221
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    Zdravim,

    ked sa snazim googlit problem, tak mi to vacsinou hadze vysledky, ze ludia nevedia najst PH v menu telefonu. Ja ho najst viem. Aj mi zvykol ist. Ale momentalne ked idem cez Settings/Personal Hotspot a dam ho ON, telefon nezacne svietit na home obrazovke ako predtym 4ka, mozno aj 5ka, ked som ju dostal. Uz si pravdu povediac nepamatam, ci som niekedy PH cez neho pouzil alebo nie. A neviem sa napojit cez macbook hore vpravo v sietach na moj telefon, kedze mi moj telefon tam ani nezobrazi. Neviete mi pomoct? V skole mi Wifi velakrat nefunguje.. Ono je uz urcite chyba, ze ked dam v telefone PH ON, tak mi nezacne ani svietit na hlavnej obrazovke, alebo ako to nazvat..

    Dakujem

    #336383
    R1k1111
    Účastník (Participant)

    Ked sa pripájaš cez Macbook tak iphone musi mať zapnute okno nastavenia PH.

    #336384
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    Okno nastavenia PH?

    settings/personal hotspot – on? ci nieco ine.. ? Lebo to mam, ako vyssie spominam.

    #336387
    Raduz
    Účastník (Participant)

    Mne neisiel PH ked som nemal vyplnene APN v casti vseobecne – mobilne – mobilna datova siet… Po doplneni vsetko slape ako ma…

    #336402
    kuris
    Účastník (Participant)

    Mne to niekedy trva aj 5 minut kym sa mi zobrazi na druhom zariadeni ze sa mozem pripojit

    #336457
    palo s.
    Účastník (Participant)

    ja som vcera musel restartovat iphone aby sa to rozbehlo. mam ip4. blbne to odkedy mam ios6, predtym ziaden problem

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.