Nečakane padá Left 4 Dead 2 na OSX?

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu Nečakane padá Left 4 Dead 2 na OSX?

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82587
    Mito
    Účastník (Participant)

    Zdravím,
    neviete koli komu čomu mi može najprv seknúť úplne Left 4 Dead 2 a Mac začne pípať a nedá sa hru vypnúť ani nič a tak musím reštarnúť celý Mac? Mám to na low detailoch a 1600×900 a to mám Macbook Pro 13 s i5 a 8GB RAM. Žiadny port,originál a na Mac L4D2

    #293755
    Mito
    Účastník (Participant)

    hm?

    #293756
    majdy
    Účastník (Participant)

    …a máš to na externom monitore nie?

    #293825
    Mito
    Účastník (Participant)

    Áno, natívne ten monitor je FULL HD čiže dačo 1920xniečo

    #293827
    majdy
    Účastník (Participant)

    a robí ti to aj keď je to len na macu bez externého? Možno je problém niekde v grafike, že nedokáže v takom rozlíšení rozbehať takú hru.

    #293840
    Crossman
    Účastník (Participant)

    Mito: Ja mam to iste co ty a nic take som nespozoroval… ale na druhej strane max gameplay bol 15-20min asi :-)

    #293846
    Mito
    Účastník (Participant)

    No to neviem,ale čo som pozeral na internete tak MBP 13 s i5 to dáva na svojom nativnom rozlíšení na medium/high celkom v pohode, ja to mám na LOW a na 1600×900,takže v tom by nemal byť problém. Ani sa mi nezdá,že sa Mac prehrieva do nejakých extrémov.
    Čo som si všimol,že keď mi to seklo tak začal celkom hlasno pípať (nie do reprákov/slúchatiek) ale rovno vonku (myslím ako normálne z Macu) a to svetlo LED na zaspatie Macu blikalo tiež

    #293852
    majdy
    Účastník (Participant)

    Tak to je veľmi zaujímavé správanie macu, zrejme je niečo zle, ale s týmto ti už nepoôžem rovnako ako som ti veľmi nepomohol vtedy s tou wifinkou, prečo si to nezahráš normálne na macu a nekompenzuješ veľkosť rozlíšenia vyššími detailami? :)

    #293853
    Mito
    Účastník (Participant)

    Lebo na 1280 sa to nehrá moc dobre. Podobná vec sa mi stávala aj na PC ale len s hrami so Source Enginom

    #293957
    Mito
    Účastník (Participant)

    Nikto nič?

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.