nebootujeme

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software nebootujeme

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #57242
    bubu
    Účastník (Participant)

    Ahojte, nieco sa stalo a macbook s leo 10.5.2 mi nebootuje. ostane v tej bielo sedej obrazovke a nic sa nedeje. any ideas?

    #122317
    Amarok
    Účastník (Participant)

    podrz alt pri starte…. napis co ti ukaze

    #122318
    bubu
    Účastník (Participant)

    kurzor, ktory mozem hybat. nie je to vsak osx kursor (ani defaul touchpad driver – lebo dva prsty bere ako 2×1)

    #122320
    bubu
    Účastník (Participant)

    boot z cd sa sprava rvako ako bez cd. len huci dvd

    #122321
    Hector55
    Účastník (Participant)

    vloz instalacku lea a drz hned pri starte tlacitko C. ked nabootujes do instalacie hore klikni na utility – spust Disk Utility a daj permission repair a pre istotu aj disk repair. mne to vcera pomohlo viac krat :)

    #122323
    bubu
    Účastník (Participant)

    mhmm, instalacka mi nebootovala. ale teraz s altom a aj instalackou asi po 8-9 min nabehla ikonka cd. klikol som na nu a cakam… uz 4 min. ikonka je tam, kurzor sa nehybe.

    z cd mi to nebootovalo. ale skusim pockat dlhsie. predtym neviem, ci som cakal dost…

    #122324
    bubu
    Účastník (Participant)

    ok, bootujeme. zase X minut. asi mi tam nekdo dal nejake prastare powerpc :-D skusim repair

    #122326
    bubu
    Účastník (Participant)

    kde dam permission repair pls? (aj googlim prave)…. lebo mi skonci repair s error (verify padne koli chybe (bez spec) a tym padom nejde ani na repair.

    #122327
    bubu
    Účastník (Participant)

    no, “catalog file entry not found for extent” – to asi len tak nefixnem, mozno disk warrior sa chyti, mozno ani to

    #122345
    Hector55
    Účastník (Participant)

    catalog by ti malo opravit REPAIR DISK, teda mne to vcera problem s catalogom asi tri krat opravilo :) skus ;-)

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.