napalovanie

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software napalovanie

Zobrazujú sa 3 príspevky - 21 až 23 (z celkového počtu 23)
  • Autor
    Príspevky
  • #533755
    0xCF
    Účastník (Participant)

    @marianlapos to nie je ziadna veda. Ak ho nechces ripovat, tak normalne vo Finderi zober obidva foldery AUDIO_TS a VIDEO_TS a skopci si to na plochu. Potom v Toaste ich nahod nazad a napal to.

    Ak by si prisiel na to, ze ti to vyhodi chybu, tak to, co sa ti tu snazia ludia vysvetlit, je to ripovanie, ktore z nejakeho dovodu nechces robit. Ripping je proces kopirovania media chraneneho proti kopirovaniu, na disk 1:1, ziadna strata kvality ani zmena objemu dat sa nemeni. Ak ripovat nechces, tak ak mas medium chranene proti kopirovaniu, nespravis to.

    #533758
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    Ripovaním mi spraví z DVD disku jeden súbor. Ja potrebujem skopírovať disk komplet s menu a kapitolami. To mi pri ripovaní disku nespraví.

    #533764
    0xCF
    Účastník (Participant)

    Aha uz rozumiem. V tom pripade Finder, ako som pisal. Oznac vsetko v DVD zlozke a skopiruj si to.

    nerad rypem, ale existuje kopec softwaru na “kopírovať disk komplet s menu a kapitolami“, ja mam RipIt. Neviem co si o tom mam teraz mysliet, pretoze mi to vyrobi rovnaku strukturu suborov na disku ako ma DVD. Tie napalim na prazdne DVD a mam kopiu povodneho disku “komplet s menu a kapitolami“, ako pises.

    potom je tu este https://getinmac.com/macx-dvd-ripper-pro-mac/ , ktory ma tiez v nazve “ripper”, nechapem preco, Dokaze skopirovat chranene DVD

Zobrazujú sa 3 príspevky - 21 až 23 (z celkového počtu 23)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.