MS Office for Mac 2011

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software MS Office for Mac 2011

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #106538
    Kresto007
    Účastník (Participant)

    Zdravim,
    chcem sa spytat ci mate skusenosti s MS Office pre Mac 2011, jeho funkcnost, pripade rozdiely s normalnym officom pre windows, je velky problem si na to zvyknut alebo je to zhruba kopia toho klasickeho oddicu 2010?Zaujima ma najma word a excel. Dakujem za kazdu radu, postrehy a skusenosti.

    #411809
    ????
    Účastník (Participant)

    je tam trochu ine rozlozenie tlacitok, ale funkcne je to skoro 100%. Excel akurat nevie robit s ODBC, resp. je to nejako obmedzene. Mozno tu napise nejaky excelmajster, ale pre normalneho pouzivatela to funguje uplne dobre

    #411813
    Kresto007
    Účastník (Participant)

    V poriadku diky.Este sa chcem spytat ked som dobre videl a nemylim si ta s niekym inym tak si pisal ze si nejako setrne pouzival svoju baterku na laptope?co si tym mal na mysli?ako ju setri aby co najdlhsie vydrzala?

    #411839
    palo s.
    Účastník (Participant)

    Pouziva sa to v pohode. Co sa baterie tyka, neviem, nemeral som to. Treba vsak upozornit na jeden velky bug. Nepodoruje to kontrolu pravopisu slovenskeho jazyka. Da sa sice niekde dokupit najaka sada (15 eur), ale to bolo este na OSX 10.7 Lion, na OSX 10.8 Mountain Lion to udajne padalo a neviem ci niekto vydal aktualizaciu na 10.11. Existuje tiez provizorne riesenie, ak niekto nutne potrebuje kontrolu pravopisu, tak to pomoze, ale nie je to to prave orechove.

    #411841
    ovi77
    Účastník (Participant)

    Novy Office 2016 kontrolu slovenskeho pravopisu ma a funguje ako vo verzii na Windows. Pouzivam ho cca tyzden a oproti 2011 je rychlejsi a graficke prostredie je prijatelnejsie :)

    #411842
    Gren093
    Účastník (Participant)

    ovi77: Vacsina uzivatelov spozorovala na MS Office zavazne performance bugy po prechode na El Capitan, ale Microsoft tusim uz vydal / vyda update.

    #411963
    Kresto007
    Účastník (Participant)

    dakujem vam za vase nazory, postrehy!

    #463378
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.