mobily

Domov Diskusné Fóra Ostatné mobily

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 47 )
  • Autor
    Príspevky
  • #157269
    Beiju
    Účastník (Participant)

    Ved si spominala ze pre baby je neesteticke pokial maju telefon vo vacku :)
    Ale nie.. :) uprimne… kedze nechces velky telefon,v dnesnej dobe to bude dost tazke myslim. Najst nieco pekne,male s dobrym displayom… Byt tebou…. hladal by som nieco vyklapacie… Viem ze Motorola Razr V3 je stara vec….ale myslim ze vyzera dost dobre.. i ked tie funkcie patria do hrobu..no skusal by som hladat nieco tomu podobne…

    #157271
    Jod
    Účastník (Participant)

    Alebo ružový samsung femina s menštruačným kalendárom. Alebo podobnú srandu pre ženy, keď už tak nak tam máš čo treba ;) :D

    #157272
    Egreees
    Účastník (Participant)

    Samsung U800 Soul som chvilu mal a bol celkom v pohode co sa tyka funkcii. Ale jedna pre mna Velka nevyhoda bola necitatelny displej na slnku. Takmer nemozne aj pri maximalnom podsvieteni dyspleja. Asi tak..

    #157273
    Jod
    Účastník (Participant)

    Preto si treba so sebou vždy nosiť špeciálnu kuklu

    #157275
    psychodiagnostic
    Účastník (Participant)

    muhahahhahahh no sak si kup nejaky sonny ericsson a hotovo, aj tak o rok budes mat novy….cize to je uplne jedno! ja stale kupujem mobili za 1sk mne to je uplne jedno, aj tak po 5-6 piv to hadzem o stenu, hram stym ping pong alebo vrazim bratovy do xichtu!!!! Alebo hram sa stym akoze to je freestyle mx a ked nevyjde nejaky 4x backflip 640 tak sa to roz**be na zemy…preto si nekupujem iPhone…hahahaha :)

    #157286
    monicqa
    Účastník (Participant)

    ja som tuto temu nezalozila preto, aby mi vsetci radili preco si kupit iphone :) ja viem jeho vyhody (aj nevyhody), ale proste som rozhodnuta chciet obycajny foun, uz sa mi nechce riesit predaj mojho touchu a kupu iphonu..

    #157299
    krondo
    Účastník (Participant)

    na to co hovoris ze potrebujes je jednoznacne najlepsi Erikson T28!,maly, lahky….len neviem ci najdes niekde este funkcnu baterku…inac mam este jeden v sufliku niekde.

    #157300
    gidy
    Účastník (Participant)

    maly? tak Xun Chi 138
    http://www.mobil.sk/clanok5943.htm

    #157303
    durkovicovic
    Účastník (Participant)

    neviem ako su na tom SE ale ja ti odporucam Nokiu, nieco zo symbianom. E51 bola taka mensia ;) ja mam E50 a ta standardne nieje podporovana v isync ale nasiel som na nete plugin pre isync ktory mi z nej spravil podporovanu ;)

    #157304
    durkovicovic
    Účastník (Participant)

    ved skus pozriet, samozrejme vecsina je pre win.
    http://drivers.soft5000.com/subcat_550_p_1.html

    #157305
    karci
    Účastník (Participant)

    nokia n85

    #157315
    pythoon007
    Účastník (Participant)

    http://www.t-mobile.sk/sk/!pages.get?id=1301 – a vyber si ktory to vyhofuje a paci sa ti ja ti odporucam sony ericson alebo nokiu nic zazracne ale na to mas ipod touch

    #157769
    petokiso
    Účastník (Participant)

    Nokia 5800 jednoznačne lepší som nemal,ale mám ju skôr na hranie a skúšanie čo do nej ešte napchám takže E51 je celkom OK:D:D:D:D:D

    #157772
    xRiCky
    Účastník (Participant)

    Ja ked uz nie iPhone, tak Nokia 6300, jednoduchy maly, tenky, display so 16 mil farbami, cena…

    #157774
    monicqa
    Účastník (Participant)

    n 6300 som mala uz pred dvomi rokmi, este ked bola nova.. potom som ju dala prec (vymena za 5310 xpress music ktoru mam doteraz)

    #157782
    tucek
    Účastník (Participant)

    Ja som mal chvilu Samsung D900, maly tenky lahky aj fotky robil v pohode. Spolupracu s iSync nepoznam kedze som nemal vtedy este MB. Ked mi ho preslo auto s velkymi ocami som si kupil symbianovu Nokiu E65 (iSync v poho). Teraz v symbiane vidim iba jednu vyhodu – vyhladavanie v telefonnom zozname. Fon ma aj wifi ktore som pouzil mozno dva krat.
    Teraz by som si kupil nejaky jednoduchy fon: SE alebo Motorolu (V8,V9) mozno aj samsung ale musel by ma zaujat. Keby urobili vynovenu Motorolu V3(i,x) nevaham ani chvilku.
    Treba si ten ktory telefon chytit a skusit postlacat tie veci na nom zpredu aky mas z toho pocit a vyradovacou metodou dojst k tomu co ti najviac vyhovuje.
    napr taky SE C510 tiez nemus byt zly (http://www.fony.sk/index.php?podstranka=recenzie&cislo_clanku=864&cislo_kategorie=12)

    #157783
    monicqa
    Účastník (Participant)

    hm, ved ja nechcem nic narocne, len proste z tej ponuky t-mobu je strasne vybrat si nieco dobre.. nechapem preco maju v ponuke tak malo telefonov, sice kazdy mesiac 2-3 doplnia, ale inak je to stale to iste..
    SE su dobre, ale nevyhovuje mi ich ovladanie, takze SE na 99,99 % nie :) ostatnym znackam sa nebranim

    #157787
    krondo
    Účastník (Participant)

    z tej ponuky jednoznacne 6300.momentalne pouzivam, iSync funguje, aj ked nieje podporovana staci stiahnut plugin a je to, uz ma to par krat zachranilo/v servise mi vymazali vsetky kontakty/.

    #157852
    raul
    Moderátor

    iPhone uz ti niekto odporucal???? :D

    #157886
    monicqa
    Účastník (Participant)

    treba si precitat celu temu ;) niektore veci sa tu opakuju aj 4krat…

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 47 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.