MBP a Eizo

Domov Diskusné Fóra Ostatné MBP a Eizo

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82797
    zdejko
    Účastník (Participant)

    zdravim,
    som zaciatocnikom na MBP a dnes mi “jezisko doniesol” externy monitor eizo sx2262w.
    po zapojeni kablov medzi monitorom a MBP (usb) vsak monitor hlasi, ze nema ziaden signal.
    Vedeli by ste mi poradit, kde, co a ako nastavit, aby mi to fungovalo?
    Dakujem za trpezlivost.

    #294939
    maiob
    Účastník (Participant)

    USB? nie nahodou DVI, HDMI alebo Displayport? , skus si na monitore prepnut vstup pokial ich ma viac analog/digital

    #294945
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    nechceme ta podcenovat, ale zrejme si zapojil len usb kabel pre usb hub (vstupy) ktore su na monitore

    #294946
    maiob
    Účastník (Participant)

    a pokial mas zapojeny nejaky obrazovy vstup a pripojeny do MBP tak automaticky by ti malo MBP nastavit ako druhu obrazovku, ak to nespravi tak nema ani MBP z monitora ziadny signal, USB kabel na to kasli to je to posledne co treba skusat, za predpokladu ze mas teda redukciu z MBP displayportu na HDMI alebo DVI a odtial kabel do monitora resp rovno DP – DP kabel prepojis monitor a ide to, pripadne prepnes vstupy na monitore mozno si to nedal na port ktory je na monitore skenovany signalom ako prvy

    #294947
    Matt21
    Účastník (Participant)

    prepojenim cez USB si akurat sfunkcnil USB hub (rozdvojku) na monitore, na prepojenie obrazu potrebujes redukciu alebo displayport kabel ako pise kolega vyssie

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.