MBP 13 retina late 2013 – rychle vybijanie

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software MBP 13 retina late 2013 – rychle vybijanie

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #98922
    shanoy
    Účastník (Participant)

    Dobry den,

    pred 2 tyzdnami som si kupil MBP 13 retina late 2013 s tym, ze som si spravil instalaciu programov Adobe Photoshop, Microsoft Office 2011, xcode, eclipse, java, mamp a baterka mi vydrzi len 4 hodiny (pri 100%)… Skusal som reset PRAM etc ale nic nepomohlo. Nakoniec som skusil, ze hned po zapnuti macu sa prihlasim ako prve do Guest usera a tam je vydrz normalna 9 hodin (aj to ukaze pri 100% 9 hod)… ALe ked sa prvykrat po spusteni macu prihlasim do mojho uctu tak uz je ta vydrz tie 4 hod…. Ktory z tychto programov to moze robit? Nemate s tym podobnu skusenost? Dakujem za odpoved

    #377786
    e-comm
    Účastník (Participant)

    Ahoj,

    Podla mna tam bezi nieco na pozadi..skus restart baterky v nastaveniach
    A kludne to moze byt aj nejaka chemicka reakcia pri vyssej teplote prostredia, pripadne blbne senzor kapacity, a to je vec skor softwarova..

    #377787
    e-comm
    Účastník (Participant)

    Mozno by pomohla aj kalibracia ..

    #377806
    mojemeno
    Účastník (Participant)

    ma model 2013 tam su baterky kalibrovany od vyroby (aspon tak som cital na apple stranke)
    Tiez mam model 2013 a tiez mi sem tam ukaze nespravnu hodnotu tak o 2-4h ale to je app spustenimi na pozadi…osobne si myslim, ze to bude najskor ta java…

    #377828
    e-comm
    Účastník (Participant)

    Ja by som skusil ten restart battery

    #377833
    shanoy
    Účastník (Participant)

    Myslis reset SMC? Ak hej tak to uz som resetoval… Ta java sa mi nainstalovala, ked som stiahol eclipse (pri prvom spusteni si to vypytalo stiahnut javu) takze neviem ako ju vymazat… odstranil som aj photoshop aj eclipse ale stale nic….

    #377836
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Skús kliknúť na ikonu baterky v hornom menu a pozrieť Applications using significant energy alebo tak nejak. Mne sa tam ukazuje Safari ked mám spustené niečo vo flashi na webe :-)

    #377837
    shanoy
    Účastník (Participant)

    No zda sa, ze som prisiel na to co zerie bateriu a to je automaticka zmena obrazkov..mal som nastavenych na kazdych 5 sekund a proces WindowServer mi velmi vytazoval procak, len osm nevedel cim to je a teraz uz viem :) hura …

    #377838
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Activity Monitor, v hornej liste View – All Processes a klikni na kartu CPU. Tam sa mozes pozriet co vytazuje najviac procesor

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.