MB White 2007 Late Intel GMA X3100 hry ktore to utiahne

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu MB White 2007 Late Intel GMA X3100 hry ktore to utiahne

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #100436
    Stormtrage
    Účastník (Participant)

    Prosimvas nepoznate nejake staršie hry s ktorymi nema tato grafika problem ?? SKusal som LOLKO a to bolo hrozne a na WOWku myslim tiež to nebude asi moc užasne….kto ma skusenosti povecte pripade poradte :) ĎAKUJEM :)

    #384046
    ????
    Účastník (Participant)

    na GMA950 som rozbehal Half-Life a Quake 3, hratelne :)

    #384050
    Stormtrage
    Účastník (Participant)

    Zase až taketo vykopavky som nemyslel :DD GMA950 som cital a ze to bola strasne nevykonna vec..tato X3100 by mala byt na tom lepsie

    #384051
    Tomas128
    Účastník (Participant)

    ja niesom nejak narocny ale tak aj ta X3100 je vykopavka :D na beznu pracu v pohode macbook ale ci to chces este silit hranim …http://gamersblogsp.blogspot.sk/2012/06/list-of-games-compatible-with-intel-945.html

    #384052
    Stormtrage
    Účastník (Participant)

    Ja viem ale ja som myslel tou vykopavkou tie hry :D nieco lepšie….nejaky stalker alebo daco taky…je mi jasne že natom nepojde najnovši battlefield a crysis :D

    #384129
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    GMA X3100 je cca. 2x výkonnejšia ako GMA 950.

    Ak budeš skúšať hry, mohol by si skúsiť Doom 3 ? Skúšal som ho, ale veľa som nenastrielal, levely hrozne dlho načítavalo (X3100, core2duo, 1 GB RAM), tak som to vzdal.

    Z hier som na nej hrával hlavne DotA (tá pod Warcraft III), všetko max. nastavenia, uplne plynule.

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.