macKeeper

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software macKeeper

  • This topic has 12 odpovedí, 9 hlasov, and was last updated pred 12 years by sa.
Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84606
    sa
    Účastník (Participant)

    Zdravím.

    Pozna niekto macKeeper ? Viete o tom nieco o tom napísat.
    Ako to funguje ? Ci sa to oplatí a ci je to bezpecné atd.

    Dakujem.

    #305208
    sa
    Účastník (Participant)

    Nikto to nepozná ?

    #305210
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    sa, neuraz sa… ale ak chces aby ta mali ludia na fore radi, tak miesto hlupych otazok davaj radsej mudre rady (pokial je to mozne samozrejme).

    Odporucam ten MacKeeper stiahnut, preskusat a potom popripade napisat recenziu. Mozno to niekomu pomoze objavit nieco nove a zaroven to urcite odpovie na tvoje otazky.

    #307169
    Tsunade
    Účastník (Participant)

    drevoplech ty si dobre mimo, tiez som chcela vediet ci s MacKeeper-om ma niekto skusenosti, cize jediny co tu je “magor” si tu ty… a najprv rozmyslaj predtym nez napises takuto hovadinu…

    #307170
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    Tsunade: Ak vies citat, tak si prosim precitaj pozorne este raz moj prispevok. Nikomu som na tomto fore nikdy nepovedal, ze je magor. V mojom prispevku som iba daval radu, ktora bola podla mojho uvazenia spravna. Ak s mojim nazorom nesuhlasis, tak prosim vyjadri svoj nesuhlas rozumnym komentom na urovni minimalne 8 rocneho cloveka.

    Mozno som este poriadne nedozrel, ale nechapem ako moze byt pre niekoho jednoduchsie zakladat temu a cakat mesiac na odpoved, miesto stiahnutia, nainstalovania a odskusania.

    #307171
    basman
    Účastník (Participant)

    @Drevoplech preco sa povysujes nad neho,nic zle sa nepytal iba radu s jednoduchou odpovedou..

    #307191
    piatok13
    Účastník (Participant)

    To all: Skúme prestať s invektívami. Keby sme sem nepísali aj otázky, na čo by nám asi boli múdre rady?

    Mňa by tiež zaujímalo aký MacKeeper je, čo dokáže a či má zmysel sa s ním zapodievať. Prosím: odpovede k veci.

    Vďaka za pochopenie.

    #307195
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    To all:
    Nad nikoho sa nepovysujem a nikoho sa ani nesnazim urazat, len proste nerozumiem co je na tom take zlozite si ten MacKeeper nainstalovat a vyskusat. Mozete si zadarmo stiahnut plne funkcnu skusobnu verziu a dvoma klikmi nainstalovat. Nemyslite, ze by vam to behom 10 minut odpovedalo na vsetky otazky?

    Ak je to teda pre vas take neuveritelne a nepredstavitelne zlozite, tak si ho stiahnem, nainstalujem a napisem vam nejaku recenziu aby som teda niekomu pomohol, kedze moje predchadzajuce komenty ostavaju stale nepochopene. Budete musiet ale chvilu pockat, pretoze momentalne nemam k dispozicii ziadny funkcny Mac. (Moj Macbook air bojuje v mzone o zivot.)

    #307382
    kebar
    Účastník (Participant)

    Ja nechcem aby moj mac bojoval o zivot a preto si pockam na niekoho odpoved, kto ma odskusany mackeeper :)

    #307386
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Antivir na Mac je blbost, staci firewall vstavany, a Little Snitch a kazdeho mam vysostne na haku aj s virusmi…

    #307534
    monca
    Účastník (Participant)

    Takže, MacKeeper, ktorý som si stiahla z officiálnej stránky (http://mackeeper.zeobit.com/download) nie je zadarmo, ako tu bolo prezentované. Stiahnuť si môžete len akúsi demo verziu, ktorá síce diagnostikuje všetky vaše problémy, ale úplne ich opraví až po zaplatení (okamžitej aktivácii) cca 40 E.

    Nemám problém si ho kúpiť, ale potrebovala by som nejaké info od používateľov Mac-ov, či je dobré mať ho na disku, alebo je lepšie mať niečo iné. :D

    #307542
    iUser
    Účastník (Participant)

    na vasom mieste sa na mackeeper vykaslite, stoji to zbytocne vela. Update na Lion ma stal 23 eur. Pixelmator stoji 30 …. odpoved na vasu otazku > nainstalujte CCLEANER.

    jedina vec, ktora je na tom dobra, je ze mate vsetky systemove veci po kope, cize promptny a efektivny pristup. Ak nie ste pirati, nechodite po skazenych strankach a nepouzivate 100 internetovych prehliadacov, staci vam CCleaner. Vycisti vam mrtve schranky, historiu prehliadaca, kos …., dokonca vie vymazat aj aplikaciu, opravit prava, nahodit spravne volne miesto na disku a je uplne zadarmo. To vam uplne staci.

    A hlavne si neistalujte somariny typu antivir, moj kolega si to nainstaloval a po par dnoch sa mi zacal stazovat, ze sa o nieco spomalil system, po odinstalovani antiviru je opat ticho.

    http://www.piriform.com/mac/ccleaner

    40 eur dajte radsej na pixelmator, kupite aspon nieco uzitocnejsie.

    #307696
    sa
    Účastník (Participant)

    Tak to je presne co som chcel vedet. Zdalo sa mi zbytocne kupovat to za 40 e ked by to uz niekto nahodou mal.
    Uz mam CCleaner a ten staci.

    Dakujem.

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.