Machinarium

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu Machinarium

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85567
    mongusak
    Účastník (Participant)

    Caves, vie mi niekto poradit, preco sa mi v hre machinarim zmazali vsetky moje ulozene levely? mohlo by to mat suvis s udrzbou Cache?! Bola by moznost to niekde najst?
    dikes

    #309493
    marek.varga.mac
    Účastník (Participant)

    ahoj,

    tiez sa mi to stalo minule, tak som trosku googlil. problem je, ze je to flash a uklada sa to len do cachu. ak sa ti vymaze cache flashu, stratis aj ulozene pozicie… kvoli tomu som to prestal hrat, je to skoda. myslim, ze existuje nejaky fix, ale mne sa zdal taky zlozity, ze som sa na to vykaslal.

    #309496
    majdy
    Účastník (Participant)

    …hovoríte o Machinárium z App Storu?

    #309499
    marek.varga.mac
    Účastník (Participant)

    ano

    #309502
    majdy
    Účastník (Participant)

    tak to je dosť blbé, nakoľko som to plánoval akurát kúpiť v najbližších dňoch a toto by ma asi pekne rozčúlilo…

    #309505
    mongusak
    Účastník (Participant)

    dik moc, veru tak, super hra, ale ked si predstavim ten cas vratis sa na povodne miesto v hre, tak to veru nie! Mozno je problem, ze si maca udrzujem spustanim D,T,Mesacneho skriptu?!..maze logy, docasne subory atd.. Este som si spustil utilitu MainMenu kde som si vymazal user cache atd.
    Mozno by bolo dobre pozastavit maca v tychto veciach, skusit si zalohovat par levelov na 3 tyz. a spustit hru znova ci to funguje…:) a mozno aj toto
    dyld a sdílená cache

    Dyld je knihovna umožňující dynamické nahrávání a spojovaní jednotlivých kousků kódu (volně a trochu nepřesně přeloženo). Když startuje aplikace, dyld nahrává spustitelný kód a jeho sdílené knihovny do paměti, spojuje je s knihovnami a proměnnými v C a pak pokračuje spuštěním kódu ve funkci main().

    #309506
    iMartin
    Účastník (Participant)

    Ked si prestanes mazat Cache, tak by to malo pomoct.

    To akoze spustas Daily, Weekly a Monthly skripty rucne? Aky to ma zmysel?
    Nemoze mat podla teba mazanie Cache presne opacny efekt nez „udrzovanie v kondicii“?

    #309511
    mongusak
    Účastník (Participant)

    Dufam ze to zaberie, pretoze ta hra je proste skvela!
    Rucne si to nemazem, mam to nastavene na auto a nemyslim ze by to malo opacny efekt, mac mi ide ako svajciarske hodinky:0))

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.