MacBook Pro, Win 7 a Win Vista

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software MacBook Pro, Win 7 a Win Vista

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78139
    wixter
    Účastník (Participant)

    Caute, mam problem, ze ked sa napojim na domacu siet (desktop Win Vista, notebook Win 7 a macbook pro) tak na macbooku mi nezobrazi ziadne zdielane priecinky, teda ani nazdielanu tlaciaren, co je dost dolezite. Na windowsoch je vsetko nastavene (zapnute zdielanie, nechranene heslom). Na Winoch vidim mac, ale na macu ziadny win, neviete mi s tym prosim poradit? inak cez safari a smb://192.168.x.x sa napojim na dany comp, ale kedze mi ide hlavne o tlaciaren potrebujem nejake typy. diky

    #267934
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    pocuj, napis mi na steve.stefanov@gmail.com poznas appku team viewer? cez to ti to spravim ak chces ;)

    #267935
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    preco zakladas duplicitnu temu ?!
    https://www.macblog.sk/forum/discussion/23745/
    ( v tejto teme si pisal ze tlaciaren si aj cez siet nasiel ale nemas drivre )

    #267952
    wixter
    Účastník (Participant)

    toto je praveze ine, tu nevidim vobec compy, toto je ina siet, domaca… tamto bola firemna siet, cize 2 rozne problemy

    #267957
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    no a? riesenie je stale rovnake (co sa tyka tlaciarne) – pridaj si ju manualne.

    #267959
    wixter
    Účastník (Participant)

    mam zdielanu tlaciaren na viste, ako si ju pridam do macu manualne?

    #267960
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    ved som ti to pisal v tej tvojej druhej teme / dokonca DVA krat !
    tak tu to mas do tretice: http://support.apple.com/kb/HT3049

    #267965
    wixter
    Účastník (Participant)

    vyskusam a uvidim… problem co som pisal ako prvy som vyriesil zatial paralels desktopom zatial do fici super, kedze tlacit tak casto nepotrebujem, ten paralels ma tak nezbrzduje

    #267988
    wixter
    Účastník (Participant)

    no tak ani manualny postup nepomaha… neviem uz fakt, cez paralels to ide, ale nechcem byt zavisli od paralelsu… bonjour stale na viste tlaciaren nenajde tak uz fakt neviem :/ ak mate este nejake typy tak ich velmi rad uvitam

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.