MacBook Pro wifi problem

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software MacBook Pro wifi problem

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #94593
    rackom
    Účastník (Participant)

    Zdravim. Od vcera ked bola nejaka aktualizacia OSX mi na mojom mid 2009 pro a 2011 Air nenajde v okoli ziadnu siet. Z ipadu a iphone vsetko funguje ako ma. Nepomohlo ani vypnut a zapnut wifi, zmazat siete a nastavenia podla dakych navodov. Neviete cim to je, resp. ci to robi aj vam?

    #357269
    tutuc
    Účastník (Participant)

    Ja som nainstaloval update a nerobi to. MacBook Pro Early 2011

    #357270
    rackom
    Účastník (Participant)

    Nepomohol ani PRAM a SMC reset. Cez win bootcamp mi ide vsetko v pohode cize s hardware problem nie je.

    #357291
    rackom
    Účastník (Participant)

    Da sa nejako preinstalovat driver na wifi? Ak ano tak ako prosim? Potom jedina moznost je reinstall. Da sa preinstalovat len system, pricom ostanu v nom vsetky veci? V podstate repair akysi?

    #357384
    kaktusik007
    Účastník (Participant)

    http://pondini.org/TM/C12.html

    je tam aj postup ako vratit air port utilitu… hod na to kuk

    #357390
    rackom
    Účastník (Participant)

    Skusil som dat 6.2 tusim, ktoru som mal predtym ale nic nepomohlo. Ale to sluzi asi len na spravu Airport Express a Extreme, mne nefunguje dobre WiFi karta v notebooku. Myslel som si ze to ma suvis, no bohuzial nepomohlo. Momentalne mi na malu chvilu najde siete ale akonahle sa na moju pokusim pripojit, vsetky siete zmiznu a napise mi connection timeout. A uz ziadnu siet nevidim.

    #357930
    rackom
    Účastník (Participant)

    Zdravim, takze update. Preinstaloval som Mountain Liona na sformatovany disk, stale neviem najst wifi. Windows uz nemam, nemam s cim porovnat ci stale funguje, ale predtym kym som mal tento problem na win7 nebol ziadny problem. Co mam teraz robit? WiFi karta odidena asi nebude, kedze to fungovalo, no ani na cisto novom OS to nefunguje.

    #357947
    suley
    Účastník (Participant)

    aky mas doma router?
    skusal si aj ine siete?

    #358090
    rackom
    Účastník (Participant)

    mam tento: http://store.linksys.com/Routers/linksys-WRT320N_stcVVproductId63012281VVcatId550467VVviewprod.htm a neviem ci to bude tym, na telefone, ipade a inom nb a iMacu ide v pohode, problem je ze nevidim ziadnu siet. Nikde som sa s podobnym problemom na nete nestretol. Zacinam byt z toho mierne na prasky.

    #358092
    Lixx
    Účastník (Participant)

    Skus si prestavit router.
    V nastaveniach wifi si skus zmenit region na United States.

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.