Macbook Pro 13 2011

Domov Diskusné Fóra Ostatné Macbook Pro 13 2011

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77101
    hodo
    Účastník (Participant)

    Po niekolkych rokoch rozmyslam ze by som vymenil windows za OSX a teda aj notebook… rozmyslam nad Macbook Pro 13 2011 (i5, 4GB RAM, grafika intel HD 3000) potreboval by som ho najme na grafiku printy, webdesign atd… pouzivam softy od ADOBE CS5 (photoshop, illustrator, indesign, flash) zaujimalo by ma ci uz niekto ma tento a ci by zvladol tieto softy …no zvladol je asi slabe slovo, no aby isli poriadne tak ako maju :) Ak mate tento model a nahodou na nom robite aj grafiku napiste mi prosim ake su vase skusenosti… Trosku sa bojim tej grafiky intel HD 3000

    Dakujem

    #261130
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Photoshop ide dobre aj na X3100 grafike, aspoň čo som skušal Trialku, len dlhšie spúšťalo (mám 1 GB RAM), a tá HD3000 je niekoľkokrát výkonnejšia ako táto moja, takže podľa mňa by to utiahnuť mohol.

    #261144
    kubekkk
    Účastník (Participant)

    podlamna sa nemas coho obavat :) ja pracujem na hnusnom windowse s hnusnym ciernym notebookom od HP a ked robim billboard tak ma ide roztrhnut z toho ako to pomaly nacitava. Ale myslim ze co sa PS, Ai a ostatnych tyka tak tam zavisi vykon prevazne na RAMKE. V praci som 8 hod mam 3Gb DDR2 ramky a nonstop je rucicka na 99%. Ked si vypnes vsetky zbytocne efekty v Ps (preferences) tak urcite nebude problem. :)

    #261148
    Lens
    Účastník (Participant)

    MikyForgget: z cim to sakra porovnavas? Ram 1gb…
    hodo: Pohoda jazz kamo: ja mam 2 roky stary macbook Pro a ten chlapec toho zvlasne vela…

    #261198
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    To Lens: mám MacBook White zo septembra 2008 a ten mal grafickú kartu Intel GMA X3100 a 1 GB RAM.

    #261209
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    mam MBP 2009 so slabsou grafikou, o mnoho slabsim procakom, ani raz mi PS nesekol a to robim aj s celkom velkymi rawkami…

    #261679
    hodo
    Účastník (Participant)

    Tak asi fakt nieje co riesit. Nakupim a uvidime :) Dakujem Vam za reakcie :)

    #261716
    warezko
    Účastník (Participant)

    mám 2.26GB 2009 macbook pro s 8GB ram a nemal som nikdy problém s photoshopom čo by niečo nezvládol….. určite to bude dobrá kúpa / len pri photoshope by to xcelo poriadny monitor…

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.