macbook air 2013 windows 7 instalacia

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software macbook air 2013 windows 7 instalacia

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #98111
    vogueestylee
    Účastník (Participant)

    dobry den,

    mam macbook air s HD5000 grafikou, chcel by som tam mat len windows 7, ako mam postupovat? mam instalacne dvd windows 7, externu mechaniku, aj USB windows 7 instalacne, len to zapnem a spravi sa to? drajvre odkial by som mal zobrat alebo to uz su podporovane?

    a ked v buducnosti budem chciet naspat mac os x 10.9 tak .. ako to teraz zalohovat?

    dakujem za rady!

    #374657
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    ak tam chces len ten kram Windows, tak postup je nasledovny:
    1.) Predaj Air
    2.) Kup si najlacnejsi Ausus co zozenies.

    #374659
    vogueestylee
    Účastník (Participant)

    vies co Jozef Remen, ty si jeden zakomplexovany jablKAR! kurnik to NENI pre mna notebook! ja mam apple a mam mac os x ak ti to pomoze, ale su ludia co musia mat windows pre firemne aplikacie, toto tu teraz neries dobre a daj si jablko na veceru :D

    #374664
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    ale su ludia co musia mat windows pre firemne aplikacie

    ————————————

    čo ti bráni v tom nedať dualboot? Môžeš mať aj Windows a aj OS X :-) , ja to tak mám, Widle na hry a OS X na všetko ostatné :-)

    Kúpiť si MacBook Air a mať len čisto Windows? Jediný zmysel vidím, že sa dotyčnému páči dizajn hardvéru (MBA je najkrajší notebook aký som videl!!!) ale z nejakého dôvodu nechce OS X.

    #374675
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    to odporucanie bolo cisto prakticke. Idu na Macu Windows? Ano, idu. Ci uz cez virtualizaciu, alebo dual boot.
    Je rozumne pouzivat na Macu Windows ako jediny, ci primarny system? URCITE NIE, uz len kvoli vydrzi baterie – bude vyrazne mensia, 16 hodin to nebude. Uzivatelsky zazitok vo vseobecnostibude velmi slaby.

    Kto chce tam, pomozme mu tam: Option/ALT pri restarte pocitaca. Vyber USB s Windows instalackou. Instalovanie po preformatovani disku. HOTOVO.

    Odporucam fakt ale VMWare/Parallels/VirtualBox (zdarma).

    #374682
    jano68
    Účastník (Participant)

    Ja tak isto potrebujem par hodin v mesiaci widle, kvôli práci a mám to riešené cez parallels.. je to elegantné, bezproblémové a chodí to aj na Aire, ak chceš fakt pracovať.. ak sa chceš hrať win hry tak na air zabudni, lebo ho uvaríš a 3D nič moc..
    Ja v pohode robím na 10.9 mám spustenú VPN, RDC a ešte aj parallels s Win7.. pri náročnejšej dávke mi sem tam vyfúkne prach z ventilátora ale ináč je to v poho.. ja odporúčam tak isto radšej VMW /Parallels alebo VBox..

    #374733
    vogueestylee
    Účastník (Participant)

    Lukáš Raynor Majer – uz ked pises o dualboot tak napis navod, bez toho mi je tvoj prispevok na nic

    Jozef – dikes. skusal som parallels ale na 10.9 neviem zohnat funkcny a original sa proste nechce kupit (nie je to moj macbook :)

    ale k macu nebol ziaden USB ani DVD v krabici, ako zalohujem tu 10.9 respektive ako ju tam nahodim ak by neskor chcel znova pouzivat mac?

    edit: tak podla toho navodu len stiahnem maverics app a ulozim si ju na externy disk, a v buducnosti cez iny macbook potom ten image spravim bootovatelny na usb…

    http://www.macworld.com/article/2056561/how-to-make-a-bootable-mavericks-install-drive.html

    #374737
    vogueestylee
    Účastník (Participant)

    NEJDE TO.. windows 7 z USB kluca nabootoje ale nepozna klavesnicu ani mysku

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.