Mac SuperBundle 2012

Domov Diskusné Fóra Ostatné Mac SuperBundle 2012

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83794
    iUser
    Účastník (Participant)

    za 49$, celkom sa oplati (parallels desktop 7, istat menus 3, Little Snapper … to ostatne vyzera nepouzitelne)

    http://www.macsuperbundle.com/

    #300710
    Anonymný
    Neaktívny

    rano som to kupil, prisiel mail s klucmi aj linkami na download, ale kluc k parallels je zly.
    konkretne toto je v maily:
    Parallels Desktop 7 for Mac

    License Number: è è ý

    ma niekto podobny problem?

    #300712
    lordsoft
    Účastník (Participant)

    ja som kupoval vcera tu – http://deals.cultofmac.com/, vsetko ok, az na to ze mi v safari nechcel ist javascript, tak som musel poziadat o keye cez firefox, ale vsetko prislo a vsetko funguje ok.

    #300715
    Anonymný
    Neaktívny

    ja som to tiez cez to kupil… uz som im pisal aj mail, ale neozvali sa. skusal som aj online chat a to nejak nejde…
    istat menus funguje ok

    #300718
    Anonymný
    Neaktívny

    ak niekto bude este kupovat, chodte cez referal link http://deals.cultofmac.com/?rid=17285 nic vas to nebude stat a mne to da dake dolare

    #300721
    Anonymný
    Neaktívny

    uz je vsetko v poriadku, na online chate mi poslali novy mail kde uz je fungujuci key

    #300722
    maiob
    Účastník (Participant)

    ja som to kupoval este v sobotu, cez cult of mac a s firefoxom nebol ziadny problem a licencny kluc prisiel aj mailom ku kazdej app

    #300731
    Roro
    Účastník (Participant)

    mam otazku: chcem to superbundle kupit len…budem preinstalovavat moj mac ale komplet a pak dam aj lion (mam teraz SL) a otazka je take ze ked to teraz kupim a pak to takto preinstalujem ci to potom budem moct doinstalovat bezplatne ked zmenim OSX a komplet ho preinstalujem na noveho usera…dik

    #300732
    renad
    Účastník (Participant)

    no napísal si to dosť komplikovane :) ale jedno je isté:
    Keď to kúpiš – dostaneš k tomu aj sériové čísla – teda môžeš to inštalovať do bezvedomia … jedinou výnimkou sú snáď len softy od Adobe (niektoré), ktoré treba pred preinštalovaním systému “deaktivovať” ….

    #300734
    Roro
    Účastník (Participant)

    sorry za tu zlozitost :D
    no a aka jednoducha odpoved…dikes

    #300777
    Anonymný
    Neaktívny

    prave mi prisiel dalsi aktivacny kod na mail, s textom, ze ten co mi poslali je neppouzitelny(mysleli asi ten v maily, co bol necitatelny) ja som vsak medzitym dostal iny co spravili na tom supporte kde som pisal.
    mam teraz dva
    takze predam licenciu na parallels. ma niekto zaujem?
    taktiez predam licencie na Flux 3, iStopmotion Home 2, Fantashow, Video Converter 2, SyncMate Expert 3.

    #300781
    Roro
    Účastník (Participant)

    cize vlastne cely ten balik super bundle??…

    #300782
    Anonymný
    Neaktívny

    nie. bez istat menus, cuteclips, littlesnapper
    chronicle som nainstaloval aj zadal key, ale pouzivat to nebudem, takze aj to ak ten kluc bude fungovat

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.