Mac OS X – uninstaller

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Mac OS X – uninstaller

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
 • Autor
  Príspevky
 • #100452
  Tomys
  Účastník (Participant)

  Ahojte, existuje nejaký uninstaller pre Mac? Či stačí ak sa aplikácia “vyhodí” len do koša? Ak existuje, aký používate ? Ďakujem

  #384186
  Lukáš Raynor Majer
  Účastník (Participant)

  AppCleaner

  ono v podstate stačí len hodiť do koša, ale potom môžu zostať nejaké stopy/pozostatky, napr. nejaký súbor v Library alebo dočasné dáta.

  #384187
  Tomys
  Účastník (Participant)

  @ Lukáš Raynor Majer

  Uff, akurát som našiel založené takéto témy k tejto problematike, ale boli staršieho dátumu, aj tak za ospravedlňujem za založenie novej. Nahodil som si akurát AppZapper. Čítal som, že najviac sa diskutovalo o AppCleaner a AppZapper….neviem sa rozhodnúť ktorý je lepší. Ďakujem za odpoveď.

  #384188
  majdy
  Účastník (Participant)

  Ja som spokojný s AppCleaner. Od nejakého updateu som si všimol pred pár mesiacmi, že dokáže vyčistiť úplne všetko čo aplikácie v systéme spôsobia (teda aspoň na oko, predtým som toto tvrdiť nemohol, lebo v library sa som to musel mazať manuálne). Okrem toho AppCleaner je veľmi jednoduchý, stačí len potiahnúť ikonku aplikácie do okna a to je všetko a ešte aj ponúka pekné UI a dizajn. Toto ale samozrejme len ak sa chceš zbaviť všetkého, ak nepotrebuješ stačí hodiť do koša, nič viac :)

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
 • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.