Lineage 2

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu Lineage 2

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71186
    dazdovka
    Účastník (Participant)

    Ahojte, chcel by som sa opytat ako by sa dala spustit hra lineage 2 ktora sa neinstaluje z CD ale na Windowse ide tak ze staci ju hodit na plochu a najdeme spustaciu ikonu a hra funguje toto iste som iba hodil na plochu a herna ikona pri spusteni sa otvori v nejakych znakoch a pismenach a hra nefunguje chcel by som sa spytat ako by sa dala tato hra sustit dakujem

    #223958
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    :-)))))

    #223960
    dazdovka
    Účastník (Participant)

    ?

    #223962
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    skus to lepsie vysvetlit. ty si stiahol hru pre Win a chces ju spustit na Macu, alebo . .. ?

    #223967
    dazdovka
    Účastník (Participant)

    tuto hru mam na win a instaluje sa ta ze sa otvori vo winrary a rozbali sa ked sa rozbali uz iba otvorim priecinok Lineage2 a tam je hracia ikona na Mac ked otvorim hru Lineage2 a spustim hraciu ikonu tak sa hra nespusti ale otvori ju v pruzkomnik windows a je tam vela roznych znakov a pismen

    #223970
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    nebude to tym ze chces hru s Winow pustit na Macu. Musis si stiahnut verziu pre Mac

    #223971
    dazdovka
    Účastník (Participant)

    a odkial stiahol som si do macu uTorrent a neviem ako s nim stahovat alebo sa daju hry na mac niekde inde stahnut???

    #223972
    dazdovka
    Účastník (Participant)

    ked otvorim torrent je tam add URL a neviem aku adressu tam mam napisat

    #223973
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    1. asi si hru ukradol kedze je s torrentu – tu pomoc necakaj
    2. odporucam precitat toto: http://www.skg.sk/sk/detail-28-54570.html
    aby sa ti nestalo nieco podobne :-))))
    3. ked das do googlu Lineage 2 download for Mac tak hadaj co ti vyhodi :-)

    #224000
    gabonov
    Účastník (Participant)

    lineage nema verziu pre mac a jedine co ti ostava je pouzit bootcamp, lebo sa mi zda ze ani cider ani ina prerabka neexistuje

    #224031
    dazdovka
    Účastník (Participant)

    Bootcamp je program?

    #224035
    Peko00001
    Účastník (Participant)
    #224070
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    jednoducho ziadny program ktory je urceny pre windows ti nepojde pod mac os x.
    Bud si naisntalujes na svoj mac windows alebo skusis pouzit jeden z mnohych sposobov (wine, crossover, virtualizacia) ale nie vzdy to zafunguje.

    #230438
    dazdovka
    Účastník (Participant)

    Prosim poradite mi jak nainstalujem lineage 2 c4 ked si pozriete v youtube videa a date vo vyhladavaci lineage 2 for mac tak im to normal fifi na Mac a nepotrebuju tam mat windows dakujem pls poradte jak to nainstalujem

    #230540
    Leachim
    Účastník (Participant)

    dazdovka: Nikdy nedosiahneš takú hrateľnosť emulovanej hry na OSX… Proste si nainštaluj aj Windows na mašinu čo máš a spúšťaj hru tam, inak sa ti to tu neoplatí riešiť, taktiež som to hrával, iné riešenie som za niekoľko rokov (kvalitné riešenie) nenašiel, pochybujem, že tebe sa to podarí, keď vidím, čo sa tu pýtaš. Odpoveď už tu máš druhý krát, lepšie riešenie nie je.

    #233373
    dazdovka
    Účastník (Participant)

    Prosim chcem sa spytat ci je nutne na MAC OSX mat aj antivirus alebo nie dakujem

    #233375
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    nie

    #233382
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    ani na windowse nieje “nutne” mat antivirus ;)

    #233396
    raul
    Moderátor

    spravne, sleepy, ale odpoved jednoznacna pre dazdovecku je aj tak nie :)

    #233397
    raul
    Moderátor

    jeej, toto som vyhrabal:

    pokial sama pri instalacii virusu nezadas heslo (pod zamienkou instalacie nejakeho programu a pod), tak sa ti nema virus ako do macu dostat. Ak mu to vsak povolis a zadas heslo, tak si si ho vlastne nainstalovala….

    Da sa povedat, ze si si nenainstalovala virus, ale program, ktory bude napr premazavat tvoj disk pravidelne :-)

    Aj ked taky asi nie je, ale chapes, co myslim… Nic sa ti automaticky nenainstaluje, ziadny virus ani spyware… Kopu uzivatelova doplatila na nelegalny iLife, ale ich problem, ked si nekupuju original…

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.