Left 4 Dead 2

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu Left 4 Dead 2

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 1 až 19 (z celkového počtu 19 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71295
    rackom
    Účastník (Participant)

    Zdravim, kedy sa ma konecne predstavit L4D2 na Mac? uz to oznamuju dobre dlho a nikde nic.

    #224815
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    aku odpoved ocakavas? ked nikde oficialne ziadny datum nie je.

    #224851
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    V stredu najneskor. Ale ktora streda to bude to presne neviem.

    #229098
    sleeperko
    Účastník (Participant)

    otazka: rozmyslam nad kupenim left 4 dead bundle za akciovu cenu na steame. problem vsak je ze len 2ka je pre mac. musim 1ku stiahnut hned alebo az potom co ju vydaju aj na mac?

    #229102
    icefire
    Účastník (Participant)

    Obidve su pre Mac. A za tu cenu nemas o com uvazovat, su to perfektne COOP hry (mam v nich vyse 800 hodin).

    #229106
    sleeperko
    Účastník (Participant)

    dik…uz sa to pekne krasne stahuje…ale myslim ze 1ka bude az neskor…ale uz su zakupene obe ;)

    #229111
    icefire
    Účastník (Participant)

    Zacni jednotkou :) Kvoli pribehu.

    #229139
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    preco ho zavadzate. Prvy L4D je len na windows. Iba L4D 2 je aj pre Mac. Ved to uz ani nejde jednoduchsie vysvetlit ako to ma steam. vidis hru a mas tam JASNE zobrazene logo windows pripadne logo jablcka.
    Prvy L4D ma len logo windows.

    #229216
    petrskuta
    Účastník (Participant)

    Zdravím kolegy,

    nemá chu’t si někdo občas zahrát týmově? Hledám nějaké hráče na multiplayer – na internetu ne vždy potkáte dobrou partu. Pokud by někdo měl zájem, určitě se ozvěte :)

    #237405
    hatto
    Účastník (Participant)

    ahojte,

    pocas hrania l4d 2 sa mi stava, ze mi hra nachvilu (+-20s) zamrzne. opakuje sa to v pravidelnych intervaloch (asi tak po 5minutach). nemyslim si ze je to preto ze mam “iba” macbook white 2010, lebo hra sa mi super, je to plynule, az na toto. a nezda sa mi ze to robilo od zaciatku.
    skor mi to pride akoby nejaky iny proces vyskocil v danu chvilu v systeme, ale uz sa mi to stalo aj ked som vsetky ostatne aplikacie a geektooly, dropbox proste vsetko pozatvaral, jedine co mi napada ze by to mohlo byt je steam.

    robi to niekomu este? neviete co by to mohlo byt?
    d.

    #237406
    bawy
    Moderátor

    nerobí..mám MBP13″ 2,53, tiež to vidím na nejakyý iný proces..

    #237415
    stopro100
    Účastník (Participant)

    mne to robi iba ked hram online aj to len na zaciatku ked ma hodi do hry zo 30 sekund to seka a potom je to ok

    #237534
    hatto
    Účastník (Participant)

    no dnes som to checkoval, ze hned ako mi to seklo som sa prepol na plochu a proces hl2_osx bol na 147%, potom spadol. takze zrejme to predsa len robi l4d2… a skusal som uz v nastaveniach vsetko mozne a nic…

    #238214
    stopro100
    Účastník (Participant)

    vie my prosim niekto povedat ako funguje hlasovy chat v tejto hre? respektive ma zaujima ci sa aj ja musim pocut v sluchatkach alebo ja sa nepocujem ale ostatok timu ma pocuje? este ma zaujima ako riesite ked pouzivate mikrofon co je integrovany v macbooku? lebo mne to vychadza tak ze musim stlacit klavesu na aktivaciu mikrofona v mac os plus klavesu ktora aktivuje voice chat v hre dakujem

    #238241
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    nie nie, staci iba v hre, aspon teda mne to tak ide,avsak ked hram s kamaratmi, cez hru si vyvolam steam a dame multi konverzaciu cez chat, v tom pripade len hovoris a pocuvas, nic nestlacas, je to pohodlnejsie :)

    #238242
    raul
    Moderátor

    tak som si to aj ja kupil a nainstaloval, len som to este ani nespustil. Snad to za to stalo :)

    #238258
    stopro100
    Účastník (Participant)

    efkooo ked budes online tak my to rozpises :-)

    #238264
    stopro100
    Účastník (Participant)

    raul urcite ano :-)

    #239436
    stopro100
    Účastník (Participant)

    zdravim vie my niekto poradit kde si stiahnut nove mapy a ako ich dostat do hry? dakujem

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 1 až 19 (z celkového počtu 19 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.