Kúpa iPadu

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84413
    Ultimate
    Účastník (Participant)

    Zdravím, mám na ruke nerozbalený iPad 2 3G 32GB za 500€ ale neviem sa rozhodnúť či ho mám kúpiť alebo počkať na iPad 3? V podstate ho chcem používať na internet, chatovanie sem tam nejaká hra, možno občas nejaký film. Zaujímal by ma Váš názor či počkať alebo zobrať dvojku, pri trojke ma odrádza, že cena bude omnoho vyššia….

    #304133
    ZappBrannigan
    Účastník (Participant)

    Je velmi nepravdepodobne aby apple predaval tretiu generaciu drahsie….ak chces usetrit pockaj, a po vydani 3ojky kup 2ojku – ktora bude stat okolo 350€…..ja cakam na trojku, hned ako pride na SVK si ju kupim..

    #304134
    radovan192
    Účastník (Participant)

    Ak ho naozaj chces, tak ho zober, dobra cena :-)
    Ak nie, ostava ti len dufat, ze 500 eciek kupis zakladny model iPad 3 16gb wifi. Teraz sa 3-4 mesiace pohras, uvidis co prinesie 3-ka a potom sa rozhodnes, ci urobis upgrade. Na tento davaj trocha pozor a az tak moc z hodnoty nestrati.

    PS: ked vysla dvojka, mal som na ruke iPad 64GB za super cenu, zobral som ho, ci ma oslovi, a nelutujem, casom som ho predal a kupil si iPad2 32 GB

    #304137
    Ultimate
    Účastník (Participant)

    Ide mi hlavne o to aby mal mal slot na sim kartu a aspoň 32GB pamäť takže základný 16 gb wifi model by som nechcel a 32gb 3g model bude určite drahší oproti tomuto čo chcem kúpiť, v podstate vylepšené funkcie trojky asi ani nevyužijem akurát by ma potešilo ak by mala lepšiu výdrž, takže asi zoberiem tú dvojku. Myslíte, že keď predstavia trojku tak dvojka pôjde moc cenovo dole?

    #304138
    McJobs
    Účastník (Participant)

    Je ale dost mozne, ze budu zdvojnasobene kapacity na 32/64/128GB, 16GB ostane pre iPad 2, ktorý by mal ostať v predaji za 399€, cize ked ostanu ceny nezmenene bude to vyzerat takto.

    iPad 3 32GB – 499€
    iPad 3 64GB – 599€
    iPad 3 128GB – 699€

    +130€ za 3G modul, alebo koľko tam je príplatok.

    #304139
    Ultimate
    Účastník (Participant)

    Ak tie ceny ostanú nezmenené tak je to dosť lákavé, iPad 3 sa má predstaviť 7. marca kedy by sa mohol u nás začať predávať?

    #304140
    radovan192
    Účastník (Participant)

    Posledne slovo je na tebe. V tvojich poziadavkach bud 500 za stary alebo cca 600-650 eur za novy (32gb 3g+wifi). Ja som chcel napriklad dvojku iba z dovodu prednej kamery a mirroringu cez apple tv a aj tak to skoro vobec nevyuzivam.

    A k tomu predaju: jedna vec bude, ked bude oznamene kedy by samal na Slovensku predavat a druha bude realita – nedostupnost v prvych tyzdnoch.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.