kontakty

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81464
    bresto100
    Účastník (Participant)

    Viete mi poradit,,od kedy mam IOS 5 a fungujem cez iCloud,tak mam zo vsetkych kontaktov po dva kusy..uz mi to lezie na nervy..mam ich vypnut v iCloud?..Dakujem za kazdu radu

    #286900
    chipy999
    Účastník (Participant)

    S tymto som si ani ja nevedel poradit,tak som cely blby iCloud vypol a nasledne duplikaty rucne vymazal.Tiez by ma zaujimalo,kde je chyba.

    #287070
    paccoo
    Účastník (Participant)

    Netreba vypínať. Stačí vymazat v PC a zalohovať iba na iCloud. Mne to pekne funguje. Je to dobre, ked si dam nejaku zmenu, alebo nový kontakt hned je vsade. V PC a v iPhone :) Super vec…

    Ja mám zasa tento problém: https://www.macblog.sk/forum/discussion/27193/kontakty/#Item_0

    #287071
    paccoo
    Účastník (Participant)
    #287073
    keco78
    Účastník (Participant)

    problém je, že ak si vymažeš v PC kontakty, tak ich už máš iba možnosť upravovať cez adresár – aplikácia v MAC… ak chceš napr. upravovať kontakty cez Entourage alebo Outlook, tak je to problém, lebo tie sa s iCloud nesynchronizujú, tzn. že ich musíš mať potom duplicitne … :(

    #287074
    suley
    Účastník (Participant)

    paccoo mohol by si spravit prosim ta screenshot ako to mas nastavene, pripadne to trosku viac opisat ako a kde si to mazal? vdaka.

    #287124
    paccoo
    Účastník (Participant)

    jj. Ja používam MAC :) na win neviem ako sa to nastavuje. V Macu to iba vymažem z adresára a je to…

    #287125
    paccoo
    Účastník (Participant)

    Sekunda…

    #287126
    suley
    Účastník (Participant)

    ved aj ja mam Mac, ale stale nechapem ako si dosiahol to, ze nemas kontakty duplicitne a vsetko sa ti synchronizuje …

    #287127
    zmija
    Účastník (Participant)

    RADA: za 1 si nainstaluje app CONTACT CLEANER, ked ho spustit das SCAN, najde ti vsetky kontakty ktore mas duplicitne a tie nasledne das vymazat. Pred tym si sprav samozrejme pre istotu BACKUP. Potom chod na icloud.com a vymaz si vsetky kontakty z tade. Potom si vypni icloud v IP. Sprav si synch synch kontaktov v PC. Potom si zapni iCloud a mas to vsetko na novo po jednom kontakte.

    #287164
    bresto100
    Účastník (Participant)

    Ja som to nakoniec vyriesil tak,ze som odfajkol v nastaveniach v iPhone aby sa mi nesinchronizovali v iCloud kontakty,opytal sa ma ci chcem vymazat vsetky kontakty z iPhone,dal som ano,,potom som zafajkol naspet moznost sinc.kontakty a nahralo mi ich z iCloud do iPhone a mam ich vsetky po jednom..

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.