Domov › Diskusné Fóra › Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes › Kedy stiahne AppStore peniaze z karty?
- Toto téma obsahuje 6 odpovedí, 3 hlasy, a bola naposledny upravená pred 15 years, 1 months od
pablos.
-
AutorPríspevky
-
25. septembra 2010 o 10:42 #71757
pablos
Účastník (Participant)Chcel by som sa opytat, kedy stahuje AppStore peniaze z karty? Lebo som v priebehu dvoch dni pokupil veci za 6,36€, ale doteraz mi okrem uvodnej blokacie 1,98€ pri pridavani iPodu Touch do AppStore nestiahlo nic ine. Viem ze autorizacia trva dlhsie, takze v IB to nehladam, ale ak by platba prebehla, tak mi dojde SMS notifikacia na mobil, cize zatial Apple nic z karty netahal.
Stahuju peniaze iba raz za nejake obdobie? Kedze mi nic nestiahlo. Alebo po kazdom nakupe? V tom pripade je asi niekde problem, ked nic netaha z karty. Nikde som tu podobne nieco na fore nenasiel, ak som prehliadol, tak staci hodit link. Dik.
EDIT: Uz som nieco konecne nasiel okrem sprav o hacknuti iTunes Store :) http://ipod.about.com/od/itunesproblems/f/itunes-billing-delay.htm Podla tohto clanku sa na iTunes Store tahaju peniaze az po urcitom case (asi dni), takze je to asi vporiadku. Niekto skusenejsi by mi vedel povedat, kolko je to asi dni pokial stiahnu peniaze? :D
25. septembra 2010 o 11:13 #227639
dubakÚčastník (Participant)par dni to trva, je to bezne
25. septembra 2010 o 19:28 #227669pablos
Účastník (Participant)Dik, práve teraz mi stiahli peniaze. Boli to moje prvé nákupy na App Store tak som nevedel ako to tu beží. Bol som doteraz zvyknutý že sa mi pri nakupoch na nete sťahovali peniaze hneď. Ale je pravda že take malé sumy by boli pre Apple nerentabilne, tak čaká aby sa suma trosku nabalila :)
25. septembra 2010 o 19:35 #227670
MooDyÚčastník (Participant)nefunguje to náhodou tak, že vám chodia mesačné výpisy mailom, a zároveň s tým sa sťahujú aj € z účtu? Tiež som zopár vecí nakúpil, ale rádovo 3€ mesačne, takže mi to nehlási ani SMS..
25. septembra 2010 o 21:16 #227688pablos
Účastník (Participant)Asi to tak nefunguje, lebo ja som kupoval teraz prve aplikacie stvrtok, piatok, sobotu a dnes mi stiahli poobede peniaze. Ja som cakal, ze to stiahne hned, ale pre bankove poplatky by to bolo pre nich nevyhodne. Vypis mailom mi nedosiel ziadny, asi dojde az na konci mesiaca…
25. septembra 2010 o 21:28 #227689
dubakÚčastník (Participant)je divne ak ti nedosiel vypis na mail, mne vzdy najprv pride ten a az potom sa mi stiahnu peniaze z karty inac je jedno za kolko nakupis ked nakupis aj za 1 dolar tak itunes si to odpocita do tych par dni a necaka na ziadnu „vacsiu objednavku“ aplikacii
26. septembra 2010 o 9:44 #227713pablos
Účastník (Participant)Vypis mi dosiel az dnes rano o 6:24. No aspon sme urobili prehlad pre ostatnych o tom ako to funguje ak to bude niekoho v buducnosti tiez zaujimat ako mna :D
@MooDy ja mam SMS notifikaciu nastavenu na upozornenie od 1€ :) takze mne by doslo urcite ak by nieco hned stahovali. -
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.