JBL Roxy Reference 430 Domov › Diskusné Fóra › Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes › JBL Roxy Reference 430 Toto téma obsahuje 0 odpovedí, 1 hlas, a bola naposledny upravená pred 16 rokmi od iKaja. Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1) Autor Príspevky 13. júna 2010 o 11:39 #69695 iKajaÚčastník Čaute :D Chcem sa spýtať či má niekto skúsenosť stýmito slúchadlami ? http://iphoneshop.sk/info/49 70 E neni len tak… Takže sa chcem spýtať čo si o nich mylíte? :) Autor Príspevky Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1) Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému. Prihlásiť sa Používateľské meno: Heslo: Nechať ma prihláseného Prihlásiť sa