Jakou hru na MacBook UniBody 2.4

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu Jakou hru na MacBook UniBody 2.4

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 26 )
  • Autor
    Príspevky
  • #62768
    Anonymný
    Neaktívny

    Zdravím všechny,

    Chci se zeptat jaká hra mi nabídne, na následující konfiguraci, nejlepší grafický požitek.

    MacBook UniBody 2.4 GHz, 4GB Ram + Apple LED Cinema 24″

    Chtěl bych nejspíš nějakou střílečku, ale hlavně mi jde o grafiku. Hry moc nehraju tak si nechám rád poradit. Předem velice děkuju.

    #160677
    zero0x
    Účastník (Participant)

    Aj ja chcem daco dobre :) Hram iba WoW, ale to je strasna zavislacina, tak to stale tak po tyzdni vymazem :)

    #160681
    MiXaLkoO
    Účastník (Participant)

    zavislacina? :D ja to tiez hram tak 2 max 3 hod za den a nemam pocit ze by som bol na tom zavisly :D mam uz 70 lvl a 55 lvl a nepocitujem nic :D

    #160686
    Anonymný
    Neaktívny

    To je super , ale moc jste mi nepomohli :D

    #160689
    designme
    Účastník (Participant)

    Poradim ti. kup si XBox alebo PS3. Na Macu sa vela nezahras, najma nie na MB s integrovanou grafikou a v rozlisku 24″ Cinemy.

    #160691
    bawy
    Moderátor

    Nazdar, takže máš celkom slušnú konfiguráciu aká bola štandard, alebo celkom dobrá pred rokom-dvoma na desktopoch, takže s hraním myslím nebude problém, keď si nepotrpíš na najvyššom rozlišení.
    A výber? v podstate neobmedzený. Buď: http://store.apple.com/us/browse/home/shop_mac/software/games?mco=MjU4MDA5Ng

    alebo nahoď win cez bootcamp a nemáš problém aj napriek negatívnym príspevkom si myslím, že sa na tom vyhrať určite dá bez ďalších investícií.

    #160696
    Anonymný
    Neaktívny

    Dik kluci , ja vim co mi lezi na stole a rady typu kup XBOx jsou pekne nicmene ja hraju jednou za mesic dve hodiny takze nechci XBOX. Zajimalo me ktera ze strilecek nabidne na danem HW nejlepsi vykon grafickej.

    #160697
    Anonymný
    Neaktívny

    Nekdo kdo fakt hral nejaky akcni strilecky na podobnem zeleze se tu nenajde aby rekl zda COD2 , COD 4 nebo BAttlefield atd. ????

    Dikec Roman Zavřel

    #160699
    zero0x
    Účastník (Participant)

    @MiXaLkoO

    nie zavislacina, ale ked to hram, tak sa mi nechce robit :)

    #160701
    wbear6
    Účastník (Participant)

    Skus doom 3. Je to sice stare ale aspon ti to pojde velmi dobre.

    #160708
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Ak mas rad nahodou aj logicke hry, tak nedavno vysiel Braid pre Mac – jedna z najlepsich hier co som v poslednej dobe hral – sice len demo ale uvazujem o kupe – http://braid-game.com/

    #160724
    XcoRpi
    Účastník (Participant)

    Neviem kolko zoberie Apple Cinema, ja som v pohode hral na nativnom displayi MB na max detaioch Left 4 Dead na winodws, ďalej RA3, C&C Tiberium Wars, Crysis, COD 5. Niekde na custome grafike, ale vždy sa to odohrávalo v najvyšších detailoch :)

    V podstate si zahráš všetko, čo je aktuálne na trhu v natívnych rozlíšeniach a vo výsokých detailoch. Pre najnovšie drivre z Nvidie však treba použit tento trik – http://www.macplanet.sk/portal/?p=1832 lebo tie, čo sú v BootCamp 2.1 sú už dosť zaostalé čo sa týka grafiky. Hrať hry na Windows 7 :)

    #160725
    Anonymný
    Neaktívny

    XcoRpi: Prosim te a ty je kupujes ty hry nebo stahujes ? ja byc treba Crysis chtel zahrat, no Cinema jede na 1920×1200 a bere si 16MB se sdilene 9400M. A co z tech her melo nejlepsi grafiku ? Crysis nebo COD 5 ?

    #160728
    designme
    Účastník (Participant)

    Hadam si nemyslis ze Crysis alebo COD5 pojde plynulo na GF9400 a 1920px..

    #160729
    wbear6
    Účastník (Participant)

    crysis ti nepojde na plnych ani na 1280×800 nie to este 1920×1200…

    #160731
    Frankie
    Moderátor

    Tak tak, crysis nie… Nahod Win cez bootcamp ak chces hrat hry…

    #160733
    Anonymný
    Neaktívny

    A z her pro Mac, které mohu například zakoupit v ČR, ted v iStyle za ceny kolem 400 Kč atd. tak mi nejvetsi grafiku udela ktera ? Win nechci ani cross atd. Jen hry pro mac.

    #160734
    Frankie
    Moderátor

    Kupovat hry iba podla toho aku grafiku budem mat je, pardon za vyraz, blbost. Musis predsa vediet aspon zaner aky chces hrat, ci to bude nejaka strategia, preteky alebo strielacka. Ziadna hra ktoru budes mat na MacBooku nebude mat taku grafiku, ze z toho spadnes na zadok. O tom Mac nieje. Na druhej strane ak si chces hru zahrat len tak pre zabavu ked sa nudis, tak si vyber nieco kratke, zabavne kde na grafickej stranke az tak nezalezi.

    #160863
    wbear6
    Účastník (Participant)

    Rovnaka hra, rovnaky HW, oboje je na uplne plnych:
    je tam aj vytazenie procesoru,
    http://f.imagehost.org/0574/Untitled_12.jpg
    http://f.imagehost.org/view/0714/Obr_zok_4

    you decide which is more sofisticated :-)

    #160868
    mrzo
    Účastník (Participant)

    No teda… Hra od MS bezi lepsie pod Windowsom ako Macom? Take strasne prekvapenie, ze asi na zadok padnem :-)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 26 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.