Jailbreak Iphone 4 tmobile

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Jailbreak Iphone 4 tmobile

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78291
    michal.johnny
    Účastník (Participant)

    Zdravím Vás, mám nový iphone 4 32GB z T-mobilu. Chcel by som sa spýtať ako si spravím jailbreak ? mam iOS 4.3.1 a chcel by som cez itunes spraviť update na 4.3.3 ale dočítal som sa na nete, že tmobile blokuje svoje zariadenia. Som v tomto úplný nováčik. Prosím poraďte.

    #268906
    dudl
    Účastník (Participant)

    prepac ale ako chces spravit jailbreak ked nevies pouzivat GOOGLE . ;)

    #268913
    michal.johnny
    Účastník (Participant)

    poprosim ludi ako dudl aby sa radsej ani neozivali, zbytocna strata casu. Ide mi o to, že neviem či sa mi oplati spraviť update na 4.3.3 a ak ano tak ktory jailbrake pouzit redsnow alebo snowbreeze. Pretoze sa mi zda ze ak pouzijem redsnow tak nebudem mat signal nakolko mam blokovany iphone z tmobilu.

    #268920
    howoarang
    Účastník (Participant)

    jailbreak pre 4.3.3 je, a nezalezi na tom, ci mas iphone blokovany na operatora alebo nie.
    takze kludne prejdi na 4.3.3 a jailbreak sa robi pomocou redsnow 0.9.6RC15.
    Osobne by som presiel len na 4.3.2, lebo ta verzia na mojom iphone 4 16GB bezala plynulejsie aj po jailbreaku. Odkedy mam 4.3.3, tak mi obcas sekaju animacie ikon a pod…

    #268924
    deviant
    Účastník (Participant)

    ak nechces odblokovat iphone na operatora tak si kludne sprav JB aj na novsej verzii iOS.

    #268928
    michal.johnny
    Účastník (Participant)

    Asi spravim JB iba na verzií 4.3.1 veď žiadne výrazné zmeny niesu na 4.3.3. aj tak budeme updatovat na iOS 5 :) Ďakujem za odpovede

    #268929
    michal.johnny
    Účastník (Participant)

    o tomto som rozpraval, je to pravda ?

    NOTE: Those of you who rely on a carrier unlock MUST STAY AWAY from Redsn0w and stock iOS 4.3.1 firmware. Instead, use PwnageTool (on Mac) or Sn0wbreeze (on Windows).

    #268934
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    mne sa tak zda ze ty si stale neuvedomujes dost velky rozdiel medzi JB a Unlock.
    cize ako uz bolo povedane ak chces JB tak kludne mozes ist az na 4.3.3; ak chces Unlock tak 4.3.X je problem

    #268957
    michal.johnny
    Účastník (Participant)

    unlock nechcem mozno casom ked by som presiel na orange. ale to by som asi riesil GEVEY SIM kartou ked sa to neda. takze kludne mozem spravit redsnow JB na 4.3.1 a vsetko pojde ako ma ano ?

    #268959
    basman
    Účastník (Participant)

    .

    #268976
    michal.johnny
    Účastník (Participant)

    este som natrafil na taky problem že mám BB 04.10.01 a na iblogie je JB snowbreeze ale ten nepodporuje moj BB…

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.