Jailbreak

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82903
    Pallydj
    Účastník (Participant)

    Zdravím nedavno som si kupil i phone4 chcel by som ho jailbreaknut ale neviem ako na to a co prese potrebujem vedeli by ste mi z tym niekto pomoct? mam ios 5.0.1 9A405 a ak by sa mi podarilo ho jailbreaknut ide to potom vratit spet do povodneho stavu? a aplikacie ktore stiahnem pocas jailbreaku mi budu fungovat po obnoveni ci nie? dakujem :-)

    #295646
    basman
    Účastník (Participant)
    #295654
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    naco ti je jailbreak? To je ti fakt tak luto dat par euro za aplikacie, ked si za iPhone vysolil par stoviek? Ja vas ludia nechapem…

    JB okrem toho narusa stabilitu a vykon

    #295656
    JFK.
    Účastník (Participant)

    nj, Jozef ma celkom pravdu, pri iOS 5 už JB si dávaš v podstate len kvoli Apps …
    Ak chceš nejaké navigácie a tie drahé veci tak chápem, ale skôr myslím, že ty ešte ani nevieš, načo ten JB chceš, tak porozmyšľaj..lebo podľa mňa to tiež dosť rozbíja stabilitu iOS.

    #295659
    Lemmy
    Účastník (Participant)

    Alebo dostal ajfon na vianoce a chce v nom mat veeeela kradnutych hier a apikacii aby mohol chlapcom v skole ukazvat :)

    #295663
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Vidno na nom, ze je technicky nezdatny, takze pre spoznavanie/modifikovanie systemu jailbreak asi nechce :D

    #295664
    Lemmy
    Účastník (Participant)

    Diagnozu sme stanovili, uz to dotycnemu len vysvetlit :)

    #295667
    basman
    Účastník (Participant)

    co ho plasite? nerozbije ziadnu stabilitu ani vykon.daj si JB a budes free(dakujeme Pod2G)

    #295674
    Lemmy
    Účastník (Participant)

    Ked chce byt free, vymenim mu moje htc za jeho ajfon :))

    #295689
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Napr. ja by som si iPT nekupil, keby neexistoval JB (a to newarezim). Android som sice neskusal, ale s iOS som nadmieru spokojny, ale s JB som s nim este spokojnejsi. Urcite sa JB oplati (pre niekoho) aj kvôli Siri portu. Ked mi pride nova doska do PC, tak JBcknem iPT, na PC nainstalujem Siri Prixy a pustim sa do “vyroby” lamp ovladanych cez Siri. (Bez jailbreaku by som mohol …).

    #295708
    Pallydj
    Účastník (Participant)

    Chlapci trafil iba dvaja ludia :-) to ze sa o nieco zaujimam neznamena ze to hed bude to ze som za fon vyvalil love je fak ale preco by som mal vyvalit dalsie ak to ide urobyt aj inak to sa do mna navazate ze chcem instalovat hry zadara :-) nemam 14 a telefon na hranie ked som ho kupil chcem vyuzit jeho potencial naplno a nie sa obmedzovat iba aplikaciam z appstore ked existuju aj aplikacie od tretich stran ktore by som do fonu bez jailbrake niako nedostal a ako by som mal potom spozavat a modifikovat system ak mi to sam nedovoli?
    ale dakujem ze ste sa do mna vrhli jak take hyjeny cest vynimkam :-)) htc som chvilu mal a stacilo chvilu a raz….

    #295710
    raul
    Moderátor

    Pallydj: tak daj aspon 3 aplikacie, ktore su od tretich stran a nie su v app store :)

    #295714
    Pallydj
    Účastník (Participant)

    Niektorych tu ocividne bavi skusat ma :-)

    #295730
    raul
    Moderátor

    Len aby si raz na tie pseudodovody nedoplatil :) Ale keby predsa, potom si zaloz novu temu :)

    “vyvalit prachy za aplikacie, aj ked to ide inak urobyt” sa vola kúpa :)

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.