Jailbreak

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 32 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101130
    Jozef Sokol
    Účastník (Participant)

    Zdravím može Jaijlbreak nejako poškodiť iphone 5?

    #387576
    joer
    Účastník (Participant)

    nie nemoze

    #387578
    P1x3L61
    Účastník (Participant)

    Nie, ale nesprávnym zaobchádzaním môže poškodiť systém. A taktiež je problém jailbreak odtiaľ dostať

    #387580
    howoarang
    Účastník (Participant)

    Cisty restore iOS systemu (aktualny je 7.1.2) a Jailbreak je prec :)

    #387581
    bawy
    Moderátor

    P1x3L61: no pokiaľ stlačenie jedného tlačitka v iTunes (restore) je problém, tak určite je problém ho dať preč :D

    #387586
    P1x3L61
    Účastník (Participant)

    bawy, howoarang : Prežil som si svoje keď som dával Jailbreak preč a nešiel restore ani cez DFU režim ;) chybová hláška za hláškou, cca 5 hodín práce :)

    #387588
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    A má vôbec v dnešnej dobe zmysel dať Jailbreak do mobilu? Ak ide o cracknuté appky, tak prosím, ale všetko je to podľa mňa na úkor stability celého systému. V dávnejších časoch, keď sa dali niektoré iPhony prostredníctvom Jailbreaku odblokovať, tak to aký-taký zmysel malo, ale dnes už asi nie.

    #387590
    howoarang
    Účastník (Participant)

    P1x3L61: tak to sa mi veru nestalo. Mal som jailbreak na iP4, 4S a teraz aj na 5 a no problem s restore. Niekedy bolo treba DFU, ale vzdy to slo.

    #387599
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Jakub : Ale ma, napr. zrychlenie blbych animacii v iOS7, navrat ku 3G/EDGE miesto 3G/LTE alebo prisposobenie niektorych toggles v Control center. A je kopa dalsich tweaks ulahcujucich zivot

    #387600
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Navrátiť sa ku 3G/Edge sa dá aj bez JB pokiaľ viem. Tie animácie a tweaky neviem, neskúšal som. Takto ako to je, mi to maximálne vyhovuje.

    #387607
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ak vies ako a bez JB vratit 3G/EDGE na Telekom SIM karte, budem ti vdacny za navod :-)

    #387626
    iTuxx
    Moderátor

    eraser: vies mi prosim ta poradit ten tweak na zrychlenie animacii?

    #387627
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Návod som videl aj tu na fóre tuším. Ja mám Orange, mne je osobne nejaký prepínač šuma-fuk.

    #387629
    Rychlik
    Účastník (Participant)

    pokial viem jedine odstranenie vypinaca LTE/ 3G spat na 3G/EDGE je obnovit zo zalohy ktora bola robena pred aktualizaciou nastaveni operatora… ak sa vsak tato aktualizacia nachadza priamo v iOS nie je to mozne…

    #387635
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Tak ako pise Rychlik. Bez JB to nejde pretoze uz priamo iOS7 LTE obsahuje. Co ja som sa nahladal a nist nepomohlo len JB.
    iTuxx : Je ich viac ale ja pouzivam FakeClockUp, repo – hitoriblog.com/apt

    #387638
    iTuxx
    Moderátor

    vdaka eraser, odskusane, vyborne to funguje, spokojnost :-)

    #387648
    Jozef Sokol
    Účastník (Participant)

    ja mam jailbreak kvôli kreknutym hram lebo bez toho nešli nainstalovať…

    #387651
    iTuxx
    Moderátor

    Priatelia, ten FakeClockUp je BRUTALNY tweak!!! Fantazia… Jak keby som mal uplne iny iPhone, bleskovy, svizny, nielen animacie ale aj vsetky prechody, prepinanie aplikacii,… Proste parada. Vrelo odporucam, uz to nikdy nebudete chcet vymazat. Este si odsledujem ci to nema negativny dopad na baterku a ak nie, tak je to najlepsie co moj iPhone postihlo :-)

    #387653
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Nema :-)

    #387654
    Jozef Sokol
    Účastník (Participant)

    fuha tak ten FakeClockUp ide jak strela heh

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 32 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.