Jailbreak

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66849
    MiXaLkoO
    Účastník (Participant)

    zdravim mam ipod touch 1g a dlhsiu dobu ho uz nepouzivam je na nom firmware 2.2 a chcel by som ho jailbreaknut na novu a kvalitnu verziu… preto sa vas pytam aky je najnovsi firmware alebo mozno o mesiac starsi ale kvalitnejsi lebo ja uz som mimo svetu apple odkedy som zabudol na moj ipod :(
    pocul som o nejakom 3.1.2… je od toho aj novsi? niekde som cital ze ked sa to robi cez nejaky black(volaco) ze to nestoji za nic a kvalitny je pwned… dakujem za pomoc

    #189747
    H1tM4nCoRp
    Účastník (Participant)

    3.1.2 je najnovsi soft.
    blackra1n je pohode, trva to 30 sek, je pohode, len pri 3GS je troska problem, to ale tebe moze byt jedno:)

    #189751
    MiXaLkoO
    Účastník (Participant)

    dik a ten pwned? nemas stym skusenosti? a este jedna otazka… nasiel som navod na jailbreak 3.1.2 ale na iphone… pojde aj na touch?

    #189752
    H1tM4nCoRp
    Účastník (Participant)

    nemam nemam:) pocuj ved si klasicky stiahni cez itunes soft a blackra1n je pre vsetko rovnaky:)

    #189754
    MiXaLkoO
    Účastník (Participant)

    okej dik najdem nejaky navod a pustim sa do toho zajtra :)

    #189762
    H1tM4nCoRp
    Účastník (Participant)

    :) jasna vec… potom napis ako si dopadol:)

    #189766
    MiXaLkoO
    Účastník (Participant)

    nasiel som si tu navod http://www.itouch.estranky.cz/stranka/jailbreak-fw-3_1-a-3_1_2
    podla toho sa budem riadit, ale co mam pred tym este spravit s mojim ipodom a starym firmwareom? este by som asi mal stiahnut firmware 3.1.2 ale ten nepisu ze ako nainstalovat :(

    #189768
    balage1994
    Účastník (Participant)

    ked napojis s kablom na comp tvoj ipod tak ti by tam v itunes by mal zobrazit taky ze software update a pod tym ze restore…jednoducho kliknes na software update a za par minut budes mat IT up to date:D

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.