iTunes Match – 1 Apple ID, 2 iTunes knihovny

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iTunes Match – 1 Apple ID, 2 iTunes knihovny

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84358
    Myxin
    Účastník (Participant)

    Zdravím Vás, uživatelé iTunes Match!

    Řeším otázku, zda-li si pořídit roční předplatné:

    představte si:

    dvě totožné hudební knihovny,
    ve dvou různých účtech v počítači,
    pod stejnými Apple ID,
    jedna knihovna se nesmí změnit,

    lze či nelze?

    (jedna knihovna se nesmí změnit z důvodu, protože její skladby mají zvláštní tagy a jsou upravené pro DJing a je napojená na ostatní DJ programy.
    Z toho důvodu ta druhá, totožná hudební knihovna v druhém účtu v počítači, se může měnit jak chce. Ovšem obě dvě knihovny mají stejné Apple ID.

    Lze mít v iTunes Match pouze jednu hudební knihovnu, aby ta druhá zůstala nepozměněná?)

    Jsem zvědav na odpovědi ;-)

    #303930
    odklizec
    Účastník (Participant)

    No podle mne mas jen jednu moznost. Matchnout si tu knihovnu, kterou muzes mit zmenenou a tu druhou ne. iTunes knihovna je prece lokalne na disku. Takze pokud nedas tu se zmenenyma tagama synchronizovat nebo na ni fyzicky nepustit match, nemelo by se s ni nic stat? Samo od sebe ti to urcite ty skladby nezacne ani vyhazovat ani updatovat.

    #303937
    Myxin
    Účastník (Participant)

    Ikdyž mají obě dvě knihovny stejné Apple ID? Teoreticky máš pravdu. Ale…prakticky? :-)

    #303939
    odklizec
    Účastník (Participant)

    A co s tim ma Apple ID? Pokud udelas Match, dela se na te konkretni jedne knihovne. Proste se pred matchem ujisti, z ta druha knihovna je zablokovana proti synchronizaci, ale podle mne zbytecna obava. A uplne nejjednodussi je mit zalohu knihovny. Pokud nedelas pravidelny backup, tak si zadelavas na vetsi pruser, nez ze si knihovnu nechte pokazis matchem ;)

    #303947
    Myxin
    Účastník (Participant)

    Back-upuju Maca pravidelně. Přes Apple ID to platíš, takže jsem měl obavu, aby mi na obou účtech v Macu nesynchronizoval obě knihovny, protože budu přihlášen pod totožným Apple ID.

    Jen pro rekapitulaci:
    2 účty v Macu – “Myxin” a “iTunes Match”. Oba dva účty mají stejný hudební obsah a Apple ID. A jen jednu chci synchronizovat – tu v “iTunes Match” účtu. Hudební knihovna v “Myxin” musí zůstat nedotčena.

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.