iTunes gift card

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65986
    evinka
    Účastník (Participant)

    Vie mi niekto poradit, ci sa da na slovensku kupit iTunes gift card?

    #183702
    chefino
    Účastník (Participant)

    Myslím, že priamo nie. Ja si kupujem US iTunes Store gift cards a to cez ebay.com. Ideálne ak máš niekoho v USA, na jeho adresu necháš zaslať Gift Card (dá sa aj priamo z http://www.apple.com obchodu) a on Ti pošle ten kód emailom. Tak to robím ja.

    #183706
    slimak
    Účastník (Participant)

    ja to robím cez túto stránku itunes-express.web.officelive.com/default.aspx

    vynikajúca skúsenosť, platí sa cez paypal, akonáhle pošleš platbu, máš kód na maili. Kúpil som si asi 32 kariet a v pohode.

    #183772
    evinka
    Účastník (Participant)

    No ja zijem v Anglicku a tu sa bezne tie karty predavaju, len to chcem kupit pre mamu na slovensko, a tu mi povedali v apple, ze to bude platit mojej mame, jedine ak ma itunes nadstaveny na uk. Co teda neviem jak ho ma nadstaveny

    #183824
    monicqa
    Účastník (Participant)

    ked aj nema, tak si ho lahko vytvori s nejakou druhou mailovou adresou

    #184519
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    Ja si kupuju US iTunes gift cards pres jednoho cloveka z eBay. Ted jsem koupil 4x$50 za $210, za 2×50 jsem pred tydnem dal $110 takze mnoztevni sleva. Kody zaslal do tri hodin. Jinak je to hruza kupovat si hudbu na iTunes je to tak jednoduchy ze jsem celou stovku utratil za tri dny…. Divim se za tam maj hudbu, kterou jsem nemohl jinou cestou na internetu najit. Jsem tak na 80% rozhodnutej ze hudbu budu kupovat a ne shanet na netu, kolikrat jsem tim stravil vic casu nez kolik jsem schopen za ten cas vydelat…. Jeste by to chtelo vic filmu na pujcovani a hlavne s ENG titulkama, to bych taky prestal shanet na netu.
    Mam ucet i na australskym, ale je to podstatne drazsi, album na US stoji $9.99 coz je nejakych AU$12, ale na AU store stejny album stoji AU$16.99

    #184520
    Anonymný
    Neaktívny

    Zdravim,chcem sa opytat ci gift cards funguju len na kupovanie hudby ?
    Aplikacie sa nedaju?

    #184521
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    Ne, muzes koupit/pujcit vse co je na iTunes store. Je to proste kredit, muzes dobit svejm detem padesat a dalsi dostanete az za mesic, parchanti :-)

    #217967
    MarioAL
    Účastník (Participant)

    Ja pôjdem v auguste do UK a chcem si kúpiť jednu, tak sa chcem opýtať či je obsah v UK iTunes store takmer rovnaký ako v US, alebo sa výrazne líši?

    #217968
    MarioAL
    Účastník (Participant)

    A je nejaká doba platnosti karty?

    #299352
    sugipe
    Účastník (Participant)

    Daju sa tie karty pouzit aj na app store?

    #299399
    suley
    Účastník (Participant)

    ano daju

    #299406
    Michal1337
    Účastník (Participant)

    Karty platia na vsetko v store v ktorom ich pouzijes a nemaju expiracnu dobu

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.