iPod Touch update 2.0 – postrehy a skusnosti

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPod Touch update 2.0 – postrehy a skusnosti

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #58364
    Alo_ve
    Účastník (Participant)

    Ahojte,
    pripojila som svoj touch do iTunes a vidim, ze je uz mozny update na 2.0.
    Som uzivatel, ktorý vyuziva legal cesty (no, nie tak celkom vzhladom na konto na iTunes), ale mam zakupeny aj januarovy software update…a chcem sa opytat, ci uz niekto updatoval, skusenosti …a co to prinasa.
    Vdaka

    #129178
    Anonymný
    Neaktívny

    mrk sem do tohto vlakna: http://forum.www.macblog.sk/discussion/3811/ipod-touch-20-miznuce-fotky-a-sekanie/#Item_5

    Bol by som rad keby sa pripoja aj dalsi dvojkovy uzivatelia, ale ako vidim budeme asi len my dvaja…

    #129179
    Acidko
    Účastník (Participant)

    No neviem,ale nie je tak ako pri iPhone moznost upgradu na 2.0.1 ?

    #129181
    slimak
    Účastník (Participant)

    Aj ja som upgradoval, a som zatiaľ spokojný. Mám vedení účet v U.S.Store, Všetko šlo v pohode.
    App Store je fajn, ale na utrácanie peňazí niekedy za aplikácie na fakt jedno použitie zatiaľ veľmi nespĺňa moje predstavy naopak trebárs hudobná vecička od MooCow z názvom BAND za 9 dolárov ma dostala a ani niektoré free apps (Pocket Express- ak máte záujem zistiť čo je vo svete nové, Pocketpedia- na správu hudobných CD a DVD, geniálna hra Labyrinth Lite Edition, trocha hudby AOL Radio, LAST fm, a blogy My Space,Word Press) a mnohé iné, nie sú zlé, aj keď zväčša sú s americkou lokalizáciou, ktovie, časom ako nabehne Iphone aj tu u nás v bangladéši, budeme sa môcť dovolať funkcie tak často spomínanej v týchto aplikáciach ako je napríklad ” current Location”!!! a zistiť či je v Blave otvorený Lidl do osmej alebo deviatej. Čoraz viac mi na Touchi začína chýbať repráčik, ako na Iphone, neviem prečo, ale s tými aplikáciami so zvukom to potom nie je ono.
    Ukladanie foto s webu alebo mailu je praktické, no najväčšiu výhodu tvorí vždy App Store, spravil s Ipod Touch plnohodnotný palm alebo menšie PDA a to je teda niečo. Ipod Touch ma zatiaľ stále prekvapuje dúfam, že to bude pokračovať.

    #129182
    Acidko
    Účastník (Participant)

    po uprade by mal system pracovat sviznejsie.aspon podla toho co som cital…a ako vidim ten prispevok nadomnou tak to facha-super :-D

    #129286
    Alo_ve
    Účastník (Participant)

    Ouu, uz sa tesim…musim len pockat na Gift Card a idem na to.
    Hasan…vdaka, vsimla som si, ale neskoro..nejak mi to pri nazve temy nedocvaklo, ze by to mohlo byt to co ma zaujima.
    Slimak vdaka…som rada, ze si dal trochu aj prehlad free apps, ktore stoja za to..

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.