iPod Touch 2. generation – FREE GAMES and upgrade software

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPod Touch 2. generation – FREE GAMES and upgrade software

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #60338
    torni
    Účastník (Participant)

    Ahoj, mam iPod Touch 8GB 2.Gen. a mam taky vacsi problem – nemam kreditku takze nemam sancu sa registrovat na iTunes. Mozem vedet preco to maju tak spravene ze ani FREE App nemozem stiahnut ? Ked pisu ze to je FREE tak pekne klamu ptz. to FREE neni ked musim pisat kreditku ktoru nemam… Neda sa to niako obyjst ked chcem iba FREE app ?
    A este jedna otazka oplati sa mi upgrade softwaru na 2.2 ? Co tam je vobec nove ? Skusal to niekto ?
    Ja by som si to aj nainstaloval ale zevraj to neni dobre ptz. ked vide jailbreak na new iPod tak vychadza vacsinov na softwarove verzie pri kupe iPodu [2.1.1] a potom sa to asi nebude dat z5 na verziu 2.1.1 a to bude asi problem… Co vy nato ?
    VOPRED DIKY ASPON ZA POKUS O POMOC

    #141401
    M.V.
    Účastník (Participant)

    hello torni
    odpoved na 1. otazku resp. komentar- da sa spravit konto na ktorom budes moct stahovat len free apps a to tak ze kliknes na nejaku free app a tam ti vyhodi tabulku ci mas mac account, das ze vytvorit new account vyplnas az sa preklikas tam, kde sa ta budu pytat akou formou budes platit, ale ja tam aj ze NONE tak to zaklikni a mozes stahovat free apps…

    na druhu otazku ti neviem odpovedat. sry
    :)

    #141406
    macblogger
    Účastník (Participant)

    1. daj si ako pise M.V. sposob platby NONE
    2. ja som mal firmware 2.1 a obcas mi zasekla aplikacia (najcastejsie super monkey ball ) a musel som len dlho drzat tlacidlo na vypnutie , kym sa ipod nevypol a potom co som nahodil novy firmware tak to ide bez problemov a nikdy sa mi to takto nezaseklo , cize urcite by som si dal 2.2 ale nic nove tam nenajdes , vsetko po starom :D

    #141416
    torni
    Účastník (Participant)

    Takze diky moc ze prispevky ale aj tak mi to nejde.. Vyzeralo to ze to bude bez problemov ale poslali mi link na email , ja som na to klikol a potom niake errory hadzalo… tuna som vam to nascreenoval vo Worde…

    Tu link http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=f6211a172f97286b4f7273599119f3aa

    Ak by ste boli taky dobry mohli by ste mi vytvorit ucet ? Keby sa niekomu chcelo tak napiste meno a heslo na mail fbi@stetson.sk

    #141430
    torni
    Účastník (Participant)

    Takze uz to mam spravil mi to Stave_SK a velka vdaka jemu :)

    #141899
    lubomir121
    Účastník (Participant)

    Heh takze 2.2 nema nic nove mi chcete povedat ??? :D:D:D:D ach jaj.
    Dobre tazke :
    1, ked mas vela aplikacii, tak sa ti tie aplikacie davaju na nove stranky …ja mam aplikacie rozlozene na 7 strane. Ked som napr. na konci a nechce sa mi ,, rolovat´´ prstom na zaciatok, tak len stlacis to stredne tlacitko a hned ta to hodi na zaciatok, kde mas SAFARI, iTunes, Settings, Maps atd.atd.

    2, Kto pouziva iPod Touch aj na internet a vyuziva casto google, tak ho potesi GOOGLE SEARCH ( pravdaze musite kliknut na SAFARI)

    #151071
    wowslayer521
    Účastník (Participant)

    pls nevie te mi vytvorit free ucet na i tunes len free pls keby sa dakomu chcelo tak tu mam e-mail: slayer52@pokec.sk :D

    #151074
    macblogger
    Účastník (Participant)

    preco si ho nevytvoris sam , mas tu navod , len natvrdly idiot by to nepochopil

    #151077
    Anonymný
    Neaktívny

    presne tak

    #153192
    xx big w xx
    Účastník (Participant)

    prosim chcel by som sa poradit. mam problem s upgrade-om iPod touch na 2.2. vsetko prebieha v poriadku, upgrade sa stiahne na 100%, ale potom mi to zahlasi error ze mam zle network settings. neviete kde by mohla byt chyba?

    #153898
    chenstormsto
    Účastník (Participant)

    Čawko… chcel by som vás poprosiť.. urobyl som šetko čo sa tam písalo … našiel som si nejakú free hru a tam de som si mal vybrať platobnú kartu možnosť none nevydím.. tak by som chcel poprosiť či by mi niekto nevytvoril účet … skype marekmacek a mail chenstormsto@azet.sk … ďakujem

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.