ipod classic 80gb chyba -50

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes ipod classic 80gb chyba -50

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85759
    lacike44
    Účastník (Participant)

    nevie mi niekto poradiť stale keď davam hudbu do ipodu tak mi vypisuje chybu -50 ipod sa aj dosť často seka ale keďže som z Michaloviec neviem či tu to niekto vie opraviť …

    #310343
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    Moze to byt vadny HDD, ale skus ho cely preformatovat… mozno to pomoze.

    #310344
    lacike44
    Účastník (Participant)

    a ak je vadny hdd tak nevieš koľko stoji oprava? a kde to robia?

    #310346
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    ja ti to spravim ale je problem zohnat disk,napis mi na mail v profile… dik

    #310348
    lacike44
    Účastník (Participant)

    už som poslal

    #310360
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    to: stefan.stefanov
    Kamarátka má iPod Classic 120gb a pri synchronizácii sa jej to v polke preruší… skúšal som restore a aj DFU restore a vyskočila neznáma chyba 1439… na nete som sa dočítal, že je to odídený HDD vedel by si nejaký zohnať a poprípade aj vymeniť? ak áno, aká by bola približná cena? ona má iPhone takže by ho chcela predať, ale pokiaľ by bola tá výmena moc drahá a ak by sa jej to asi neoplatilo tak to už nechá tak…

    #310371
    Andrej12
    Účastník (Participant)

    Mal som rovnaky problem, riesenie je jednoduche …
    Kupit HDD (podla kapacity), napr. http://goo.gl/xb91W
    A uz len podla videa http://goo.gl/h1OIo vymenit novy HDD.
    Odporucam este objednat si k HDD aj nejake “otvaraky” s ktorymi sa otvara iPod lahsie

    #310374
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    fantomas4 napis mi mail :) dik adresu mam v profile

    #310376
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    Štefan, poslané :)

    #310428
    lacike44
    Účastník (Participant)

    diki andrej :) … cena hdd 36 dolarov je určite krajšia ako 100€ :)

    #310540
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    moze to byt disk. Novy som nedavno kupoval od Samsungu, priamo pre iPod classic. Cez eBay. Stalo to kolo 40 Euro.

    Disk som vymenil, ale poviem vam vazeni – rozoberat iPod classic je na vrazdu. Uz som robil kadeco ale toto je chutovka, urobit to tak, aby zadny kryt pekne licoval po vymene disku.

    #310548
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    No tak to teda ano… hlavne je to asi nemozne s tymi umelohmotnymi pomockami, ktore odporucaju vo videomanualoch. Vacsinou som najskor zopar tych umelych cocotin znicil a potom som to otvoril niecim kovovym. Nakoniec treba ten zadny kryt dat kliestami do povodneho tvaru :)

    Obtiaznost otvarania sa stupnuje priamo umerne s verziou iPodu… tretia generacia je uplna labuťa, 5. generacia uz je dost zla 6. generacia je komplikovany pôrod.

    #310549
    iTuxx
    Moderátor

    Oni to montuju ked je to este teple. Potom suciastky vyzreju, zabehnu sa a uz to neotvori ani diva svina :-)
    Podla mna je to dobre, aspon je vidiet pri kupe pouzivaneho kusu, ci bol otvarany alebo nie.

    #310595
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Este mi napada, ze predtym nahriat kovovy zadny kryt a skusit uvolnit zapadky. Fakt dobre su tenke kovove planzety, napr. z ulamovacieho nozika.

    Ale robota to je pre vraha. Ako vravi Drevoplech, 1. – 3. generacia OK, tie vyssie su brutal. Naposledy som na 1st gen. menil displej a flex kabel na jack konektor/hold prepinac, to slo lavou zadnou. Za 10 minut som mal hotovo. Ale 5. generacia no pani…

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.