iPod 120 GB rumors

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #54368
    Mišo
    Účastník (Participant)

    Kolega ktoreho znamy pracuje pre Apple mi prave potvrdil, ze v Marci bude novy iPod, v podstate pojde iba o rozsirenu verziu sucasnych video iPodov, s kapacitou 120 GB. Je to iba rumor, takze ma neberte za slovo… :P

    #106720
    Dominik Balogh
    Účastník (Participant)

    Seagate vyrobil 120GB harddisk o velkosti toho v iPod Video… To este nic neznamena :)

    #106727
    Tommy_Verceti
    Moderátor

    to som mohol vedieť že keď kúpim 80GB tak okamžite sa apple posnaží a urobí novší lepší aby ma zas poraziť šlo :) tak bolo aj pri predošlom kúpil som 60GB photo o mesiac bol video … :) zatiaľ našťastie stačí 80GB :)

    #106729
    Mišo
    Účastník (Participant)

    No, ja mam tiez 80ku a staci mi to vysostne. Ak si najblizsie upgradnem iPod, tak jedine na fullscreen multi-touch a la iPhone, ale bez telefonu. Ak teda take spravia – a verim ze spravia :D …

    #106730
    Tommy_Verceti
    Moderátor

    vidíš.. ja by som chcel iphone.. so 160GB cca :) vtedy to bude skutočne pecka.. a náhrada všetkého :)

    #106731
    Bob
    Účastník (Participant)

    stacil by mi iPod nano tak 40GB…
    zevraj uz su 32GB flash pamete… Tak sa snad toho v dohladnej dobe dockam :)

    #106732
    Mišo
    Účastník (Participant)

    Tommy_Verceti: tak to by som bral aj ja, hehehe. …. Ale zatial o takom mozeme iba snivat :-)

    #107865
    Phali
    Účastník (Participant)

    Caute, neviete mi niekto poradit? Chcel by som vediet ci nahodou niekto nema info o novej generacii iPod nano. Vraj ma mat 16 GB a nejaky novy procesor ci co. Pocul som tuto informaciu, ale neviem o tom nic blizsie a ani som o tom nenasiel ziadne informacie.. Pripadne nemate na to nejaky link alebo podobne? Dakujem pekne..

    #107884
    karci
    Účastník (Participant)

    Mozno ze by sa dala spravit uprava napriklad ako iPod mini zo 16 GB. http://geektechnique.org/projectlab/759/the-ipod-mini-remastered-now-with-16gb

    #108347
    Mr Pessimist
    Účastník (Participant)

    vam nebude stacit ani iPod 500 GB ked stahujete hudbu zadarmo .qualita naco hlavna vec ze reve a mam obrovitaaaansky ipod a sused ma len nano

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.