iPhoto ’11 – error 10664

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software iPhoto ’11 – error 10664

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74156
    loop1
    Účastník (Participant)

    Prijemny den,

    pred sviatkami sme si kupili najnovsi software iLife `11. Ked sme ho nainstalovali (upgrade z verzie iLife `09), tato instalacia prebehla bez akychkolvek problemov.

    Bohuzial nam vsak nefunguje iPhoto – vypise iba chyba – 10664.
    Skusali si reinstalaciu, prihlasenie pod novym uzivatelom – ale nic nezabera.

    Preto by som rad touto cestou poziadal o radu, pripadne link, kde sa dozvieme odpoved.

    Dakujem.

    PS: Pouzivam Mac Mini, 2,26 GHz (Intel Core 2 duo), Mac OS X 10.6.5.

    #242164
    Karol61
    Účastník (Participant)

    Mne to nevypisovalo chybu ako píšeš ale skús spraviť upgrade systému OSX mal by ti ponúknuť najnovšiu verziu. Ak to máš tak by som sa obrátil na technickú podporu tam kde si to zakúpil.
    Ja som už tiež oľutoval inštaláciu iLife 11 Mne sa tak pokazilo iMovie , že mám fľakaté farby po vložení fotopgrafii a videa vyzerajú ako by boli robené z mobilu. Už som prekonzultoval s technickou podporou čo sa len dalo , preinštaloval späť iLife 9 ale nič . Mám za to, že pri inštalácii iLife11 sa niečo dobre pokašle.

    #242166
    loop1
    Účastník (Participant)

    Mne prava iMovie ’11 bezi lepsie ako predtym… Len je problem s tym iPhoto.

    Pripadne neviete ako vlozit do iMovie fotografie aj z ineho softwaru? Napr. Google Picasa a pod.

    Dakujem za odpoved.

    #242169
    raul
    Moderátor

    Skusil si update os x cez software update? Skus rebuild library, popripade vytvor novu library a skus sppustit tu.

    Co sa tyka fotografii do iMovie, staci ich tam pretiahnut a pustit :)

    #242178
    radkope
    Účastník (Participant)

    Ja mam presne rovnaku chybu iPhoto 10664 a uz sm skusal vselico, no nic nepomohlo. Chystam sa na reinstal systemu.

    #242189
    loop1
    Účastník (Participant)

    Chyba odstranena! Nakoniec som opatovne skusil vyhladat upgrade cez “Aktualizaciu softwaru” (v nastaveniach MAC OS). A tom mi naslo dalsi upgrade pre iPhoto – verzia 9.1.

    Predtym tam vsak tento upgrade nebol. Mozno ho dnes pridal Apple.

    Co je podstatne, uz to funguje na 100%. Dakujem velmi pekne za pomoc.

    #242194
    raul
    Moderátor

    Som rad :)

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.